Frequency 55 Aspheric (6 шт.) + розчин Laim-Care 400ml

974 грн.
90%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
cleaner
Frequency 55 Aspheric (6 шт.)
cleaner

протягом тижня

cleaner
Розчин LAIM-CARE 400 ml
cleaner

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
974 грн.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн

Контактні лінзи Frequency 55 Aspheric

Контактні лінзи Frequency 55 Aspheric призначені для короткозорих і далекозорих користувачів з низьким ступенем астигматизму, у яких ще не виникала необхідність у корекції дефекту торическими лінзами. Завдяки асферичній передній поверхні, Frequency 55 Aspheric зберігають якість зору навіть при погіршенні умов освітлення, наприклад при водінні автомобіля в сутінках.

Frequency 55 Aspheric пофарбовані в синій колір, для полегшення користування. Вони містять 45 % полімеру Methafilcon A і 55 % води.

Виробництво припинено. Ще допродаєме зі складу Frequency 58 UV.

Як альтернатива рекомендуємо контактні лінзи Frequency 55 з тими ж параметрами кривизни (8,6) і діаметра (14,2), виготовлені з того ж матеріалу Methafilcon A, також компанії Cooper Vision.

Frequency 58 UV на відміну від Frequency 55 забезпечені УФ-фільтром і містять більш високий відсоток води. Захист очей від УФ-випромінювання за допомогою контактних лінз недостатній, оскільки лінза не закриває білок очей.

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?
NOVA POSTA
Top