Гарантія повернення грошей на контактні лінзи TopVue

Гарантія повернення грошей

Гарантуємо Вам повернення грошей за лінзи TopVue

Ми радимо спробувати контактні лінзи TopVue! Якщо Вас вони не влаштовують, ми повернемо Вам кошти за всю упаковку, доки Ви повернете її нам протягом 60 днів з дня покупки та при дотриманні нижчевказаних умов.

В першу чергу, зв'яжіться зі службою підтримки клієнтів за електронною поштою info@alensa.ua. Наш персонал може порадити, якщо Ваш запит відповідає нашим обмінним критеріям та детально надасть інструкції з повернення.

УВАГА! Не надсилайте лінзи, не звернувшись попередньо до служби підтримки клієнтів. Alensa s.r.o не несе відповідальності за втрачені посилки у випадках, коли нам попередньо не було відомо про те, що повернення було здійснено.

Умови повернення:

  • Ця гарантія поширюється лише на лінзи TopVue!
  • Зауважте, наша спеціальна акція 10 + 10 TopVue НЕ застосовується для гарантії повернення грошей.
  • Повернені лінзи повинні бути непошкоджені, добре упаковані та надіслані відповідно до нашої політики обміну та повернення.
  • Посилка повинна містити документ, який підтверджує покупку лінз в інтернет-магазині Alensa.ua
  • Гарантія не може бути застосована в будь-якому випадку неправомірного використання та/або зловживання. Наприклад, багаторазове повернення контактних лінз одного типу та параметрів.
  • Поштові витрати при поверненні контактних лінз TopVue здійснюються за рахунок клієнта.
  • Повернута сума буде дорівнювати сплаченій сумі незалежно від будь-яких подальших змін ціни товару.
  • Посилка повинна містити певну кількість повернутих лінз – згідно таблиці:
Придбана упаковка Кількість лінз, які слід повернути
TopVue Daily (180 лінз) 172 нерозкриті лінзи
TopVue Daily (90 лінз) 86 нерозкритих лінз
TopVue Daily (30 лінз) 26 нерозкритих лінз
TopVue Daily (10 лінз) 8 нерозкритих лінз
TopVue Elite+ (180 лінз) 172 нерозкриті лінзи
TopVue Elite+ (90 лінз) 86 нерозкритих лінз
TopVue Elite+ (30 лінз) 26 нерозкритих лінз
TopVue Elite+ (10 лінз) 8 нерозкритих лінз
TopVue One+ (90 лінз) 86 нерозкритих лінз
TopVue One+ (30 лінз) 26 нерозкритих лінз
TopVue Air (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Air (6 лінз) + 2 лінзи 6 нерозкритих лінз
TopVue Premium (12 лінз) 10 нерозкритих лінз
TopVue Premium (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Premium (6 лінз) + 2 лінзи 6 нерозкритих лінз
TopVue Monthly (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Monthly Plus (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Bi-weekly (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Premium for Astigmatism (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Premium for Astigmatism (3 лінзи) 2 нерозкриті лінзи
TopVue Air Multifocal (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Air Multifocal (3 лінзи) 2 нерозкриті лінзи
TopVue Air for Astigmatism (6 лінз) 4 нерозкриті лінзи
TopVue Air for Astigmatism (3 лінзи) 2 нерозкриті лінзи
TopVue Color (10 лінз) - Діоптричні 8 нерозкритих лінз
TopVue Color (10 лінз) - Недіоптричні 8 нерозкритих лінз
TopVue Color (2 лінзи) - Діоптричні 1 нерозкрита лінза
TopVue Color (2 лінзи) - Недіоптричні 1 нерозкрита лінза
TopVue Blue Blocker (180 лінз) 172 нерозкриті лінзи
TopVue Blue Blocker (90 лінз) 86 нерозкритих лінз
TopVue Blue Blocker (30 лінз) 26 нерозкритих лінз

Адреса повернення:

Просимо запакувати свої лінзи в міцну коробку, щоб бути впевненим, що вони не будуть пошкоджені під час транзиту. Не використовуйте конверт. Потрібно надіслати на наступну адресу.

Точка повернення горошей на карті Отримувач - СП РОСАН - ПОВЕРНЕННЯ Packeta International- Alensa
Відділення Нова Пошта № 3
вул. Угорська, 22, м. Львів
79000
тел. +38 050 430 1 430

/УВАГА! Вищезазначений номер мобільного телефону використовується ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ! Будь ласка, не намагайтесь зв'язуватись з нами за цим номером телефону, оскільки цей номер не є нашим та до компанії Alensa s.r.o. жодного відношення не має. Цей номер телефону належить перевізникові, який доставляє посилки з ЄС в Україну, і, відповідно , повернення теж приймає у Львові та доставляє в ЄС, тому цей номер слід вказувати для Нової Пошти як приймача посилки.

Переконайтесь, що Ви отримали номер трекінгу для повернення лінз як підтвердження повернення посилки! Наш відділ обслуговування клієнтів запитає Вас цей номер.

Не забудьте вказати власну адресу (адресу відправника) на звороті кожного посилки, яку надсилаєте нам! У гіршому випадку це забезпечить надсилання посилки назад і нвантаж не втратиться.

У формі вкажіть спосіб відшкодування - нарахування коштів на баланс акаунту чи заміна товару на аналогічний. Повернення на банківську карту можливе лише у випадку, якщо способом оплати Вашого замовлення була оплата банківською картою на сайті. Якщо замовлення Ви сплачували у відділенні "Нової пошти", то повернення на карту неможливо

Коментарі (18)

Відповідати на # - Відмінити
#135
Олена

Доброго дня! Якщо я замовила оправу, а она не підходе. Можу я не забирати ії на пошті?

#136
info@alensa.ua

Доброго дня! Так, звісно! Ми завжди рекомендуємо переглянути товар на пошті, і, в разі, якщо не підійде - просто відмовитись від посилки.

#134
info@alensa.ua

Добрий день!

Ви можете завантажити фактуру з історії замовлень в особистому кабінеті. Або ж написати до нас на електронну пошту і ми надішлемо фактуру Вам. Але вона обов'язково має бути у посилці, хоча б копія.

#133
Жанна

Доброго дня. А якщо я не зберегла рахунок- фактуру, то повернення можливе?

#131
Світлана

Добрий день! Хочу повернути та обміняти одноденні лінзи TopVue Daily в кількості 75 штук. Номер замовлення 183836. Дуже жалкую, що купила ці лінзи. Жахливі. Хочу обміняти на Focus Daiies. З повагою Кас'янова С.Б.

#132
info@alensa.ua

Доброго дня! Дякуємо за повідомлення. Обмін можливий лише у випадку, якщо Вам потрібні ідентичні лінзи, але з різними параметрами - наприклад, якщо помилились діоптріями. У такому випадку можливо розглянути лише повернення. Але звертаємо увагу, що згідно з даною гарантією потрібно, щоб було повернуто 86 нерозкритих лінз, як вказано у таблиці. Напишіть, будь ласка, до служби підтримки за електронною поштою info@alensa.ua

#124
Зубарева Светлана

Здравствуйте..номер заказа 182623,хочу вернуть 4 шт полностью новые и неповрежденные,на какой адрес можно отправить и в дальнейшем хочу с доплатой купить Аir Optics день ночь -7.

#125
info@alensa.ua

Добрый день,

для получения подробной информацию о процедуре возврата напишите на адрес info@alensa.ua.

#122
Ольга

Здравствуйте. Подскажите, по какому адресу нужно возвращать товар? Если это другая страна, то какая приблизительная стоимость доставки из Киева?

#123
info@alensa.ua

Добрый день,

для получения подробной информацию о процедуре возврата напишите на адрес info@alensa.ua.

#117
Наталька

Доброго дня.Я купувала у вас лінзи top vue air,,2 пачки 6 +2,бо у мене різні діоптрії на очах,почала використовувати по одній лінзі з упакувань,мені в них дискомфорту,ще й одна виявилася з дефектом.,тому я взяла ще одну на заміну,хочу повернути.залишилося 7 і 6лінз відповідно.чи можливо це зробити?

#120
info@alensa.ua

Доброго дня,

напишіть, будь ласка, номер Вашого замовлення та всю інформацію стосовно Вашої ситуації, на нашу електронну адресу info@alensa.ua у відділ обслуговування клієнтів і ми намагатимемось вирішити Вашу проблему чимнайшвидше.

#97
info@alensa.ua

Доброго дня,

термін придатності лінз 24 місяці і більше. Що стосується ціни, інтернет-магазин Alensa.ua являється частиною великої європейської мережі Alensa, яка має інтернет-магазини у 28 країнах. Компанія має величезні складові запаси і, завдяки дуже великим оптовим закупкам для для магазинів у 28 країнах та відсутності потреби в утриманні магазинів оптики, має можливість мати конкурентоспроможні ціни, які гарантують хорошу економію для кінцевого споживача.

#96
Анна

Скажіть будь ласка,який термін придатності лінз біофініті,ті що на місяць,і чому така знижка,у нашому місті вони коштують 200грн.за штуку,це не підробка (перепрошую)? дякую

#81
Антоніна

Доброго вечора. Замовила лінзи в Вашому магазині десь 1 місяць назад 6 шт Biofinity (-1,25). Завжди замовляла цю фірму і ніяких проблем не було. Дві пари лінз Вашого магазину, які я спробувала, були з дефектами та дуже подразнювали очі. Третю пару не хочу навіть відкривати. Як мені їх повернути?

#84
info@alensa.ua

Доброго дня,

напишіть, будь ласка, номер Вашого замовлення та всю інформацію стосовно того, які проблеми у Вас виникли, на нашу електронну адресу info@alensa.ua у відділ обслуговування клієнтів і ми намагатимемось вирішити Вашу проблему як можна скоріше.

#70
Олена

Здравствуйте! На протяжении какого времени я могу вернуть 2 из 3-х линз? Я купила их более месяца назад, но попробовала носить только сейчас. Спасибо.

#85
info@alensa.ua

Здравствуйте,

вернуть можно на протяжении 1 года. Если хотите воспользоваться этой функцией, напишите, пожалуйста, письмо на info@alensa.ua и укажите всю информацию про возврат.