Дізнайтесь про захист від синього світла

Дізнайтесь про захист від синього світла

Синє світло завжди було частиною нашого життя. Це частина природного спектру світла, яка тримає нас пильними, оптимальними та бадьорими протягом дня. Саме по собі синє світло не є поганим, але сучасність принесла деякі зміни, а саме екрани та технології. Ми постійно використовуємо пристрої - смартфони, комп’ютери та/або планшети, які випромінюють велику кількість синього світла як вдень, так і вночі. Постійно дивлимось на екран і синє світло, яке він випромінює, як правило, втомлює та дратує наші очі. Це називається цифровим напруженням очей. Люди часто наприкінці дня виявляють, що їх очі сухі та червоні, мають легкий головний біль та важко заснути.

Ось де знаходить своэ застосування фільтр синього світла. Цей фільтр нейтралізує синє світло від екранів, що зменшує частину напруги у очах. Ви можете замовити в оптиці окуляри з таким фільтром. А в нашому електронному магазині Ви зможете знайти контактні лінзи з фільтром синього світла. (Засоби з блокуванням синього світла найбільш ефективні при використанні в приміщенні.) Давайте детальніше розглянемо переваги фільтру синього світла:

СПРОБУЙТЕ TOPVUE BLUE BLOCKER

Які переваги захисного фільтру синього світла?

Лінзи із захистом від синього світла мають крахі оптичні властивості, коли Ви довго дивитесь на екран:

 • Ви помітите менше спотворень та побачите більш реалістичну картину.
 • Фільтр усуне відблиски та світловідбиття.
 • Ваше сприйняття кольору буде кращим

Менш інтенсивне синє світло позитивно впливає на організм:

 • Носіння лінз із захистом від синього світла під час тривалого перебування перед екраном допоможе очам розслабитися, дозволяючи їм почуватись менш роздратованими та менш напруженими.
 • Ваш цикл сну покращиться, оскільки синє світло зупиняє вироблення мелатоніну в організмі, який сприяє сну.
 • Продуктивність праці покразиться після довгих годин перед екраном, і Ви зможете краще тримати фокус.

Хто повинен мати окуляри чи лінзи для захисту від шкідливого синього світла?

В наш час кожен отримав би користь від захисних лінз чи окулярів діоптричних та недіоптричних, а також сонцезахисних, особливо ті, хто проводить довгі години за комп'ютером чи телефоном. Отже, якщо Ви офісний працівник, студент, геймер чи мешканець індустріалізованого суспільства в 21 столітті, Ви, ймовірно, маєте користуватись такими засобами для зору.

КУПИТИ ЛІНЗИ З СИНІМ ФІЛЬТРОМ

Які дії також слід поужити?

Якщо синє світло представляє для Вас справжню проблему, і часто виникають головні болі, чи почервоніння або роздратованість очей, ми також рекомендуємо наступне:

 • Робіть регулярні перерви та регулярно відводьте погляд вбік*.
 • Не сидіть занадто близько до монітору.
 • Використовуйте спеціальний матовий фільтр для дисплею, який усуває відблиски.
 • Спробуйте скоротити час перебування перед екраном, особливо перед сном.
 • Переконайтеся, що приміщення, в якому працюєте, достатньо освітлено.
 • Придбайте для себе якісні краплі для очей.

*Спробуйте застосувати правило 20-6(20)-20: кожні 20 хвилин відводьте погляд від екрану на що-небудь, що знаходиться приблизно на відстані 6 метрів. Робіть це протягом 20 секунд.