Про нас

Alensa є надійним онлайн-продавцем контактних лінз та засобів для догляду за очима. Наша головна мета - забезпечити якість, відмінний сервіс і мати задоволених, лояльних клієнтів. Дізнайтеся про нашу компанію та інтернет-магазин разом з нами!

Оригінальна продукція за низькими цінами

Ми продаємо тільки оригінальні контактні лінзи та іншу продукцію, які постачаються безпосередньо авторизованими виробниками. Продукція, яку ми пропонуємо, точно така ж, як і та, що продається відомими роздрібними торговцями та оптиками.

Оскільки ми є доступними в у багатьох європейських країнах і маємо таку велику клієнтську базу, ми можемо купувати нашу продукцію у виробників за нижчими цінами. Ми працюємо виключно в Інтернеті, що різко знижує наші витрати. Таким чином, кожна знижка, яку ми отримуємо від наших виробників, і кожна вартість, яку ми можемо зберегти, безпосередньо перетворюється на низькі ціни для наших клієнтів. Коротше кажучи, ми можемо запропонувати вам такі ж високоякісні продукти, до яких ви звикли, але за значно нижчими цінами.

Мережа з багаторічним досвідом

alensa-countries

Мережа бренду Alensa, до складу якої входить Alensa.ua, працює з 2007 року, запустивши перші електронні магазини в Чехії, Словаччині та Австрії. За останні 10 років наш бренд зростав і розширився, щоб обслуговувати майже всю Європу. Знання та досвід, які ми отримали з часом, допомогли нам розробити великий каталог продуктів, спеціалізовану команду з обслуговування клієнтів та тисячі задоволених клієнтів.

Сьогодні до мережі Alensa входять: Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Хорватія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, ОАЕ, Великобританія та Україна.

Широкий вибір і задоволені клієнти

Ми пишаємося тим, що у будь-який час зберігаємо велику кількість товарів з більш ніж 500.000 коробками лінз. Це дозволяє нам відправити близько 97% замовлень в той же день, коли вони були зроблені.

Ми обробляємо близько 100.000 замовлень щомісяця, і близько 100 спеціалізованих працівників допомагають нам в цьому.

У Alensa багато часу, уваги та зусиль спрямовується на забезпечення наших клієнтів якісними продуктами та послугами. Ми впевнені, що доставка відбувається швидко, всі продукти відповідають високим стандартам, як ви і очікували, ціни залишаються найнижчими на ринку, і наша команда з обслуговування клієнтів може надати вам індивідуальну та уважну допомогу.

Якщо у Вас виникли запитання, проблеми або проблеми, не соромтеся звертатися до нас. Ми відповімо на ваші запити якомога швидше. Ми цінуємо ваші відгуки, і саме цей внесок дозволяє нам продовжувати рости та покращувати нашу роботу з клієнтами.

Контактнаінформація


Ваші запитання cтосовно клієнтської підтримки чи продуктів надсилайте нам на нашу електронну адресу чи через онлайн формуляр на сайті.
E-mail: info@alensa.ua

Зв'яжіться з нами онлайн тут

Задоволені клієнти

Ми покращили всі процеси та послуги таким чином,щоб задовольнити потреби наших клієнтів - швидке доручення якісного оригінального товару занайнижчою ціною на ринку, включаючи індивідуальний підхід не тільки до існуючих клієнтів (професійніко­нсультації, рекламації і т.д.), але і широкій громадськості носіїв контактних лінз, або тих з Вас,хто розглядає купівлю своїх перших контактних лінз і не знає з чого почати.

Власник магазину

Alensa s.r.o.
Ceskomoravska 2408/1a
190 00 Praha 9
IČO: 27179681
ID: CZ27179681
E-mail: info@alensa.eu

На території України жодних відділів, представництв, складів, фізичних магазинів, партнерів, ФОП, юридичних осіб в ALENSA s.r.o немає. За питаннями, які не в компетенції операторів служби підтримки клієнтів, просимо звертатись безпосередньо до компанії ALENSA s.r.o. за вищенаведеними контактами англійською чи чеською мовами.

Додаткова інформація про нас:

Використання веб-сайту Alensa та укладення договору купівлі-продажу з Alensa завжди відбувається згідно з нашими комерційними умовами, тому, будь ласка, зверніть особливу увагу на дані умови.