Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Про нас

Alensa є надійним онлайн-продавцем контактних лінз та засобів для догляду за очима. Наша головна мета - забезпечити якість, відмінний сервіс і мати задоволених, лояльних клієнтів. Дізнайтеся про нашу компанію та інтернет-магазин разом з нами!

Оригінальна продукція за низькими цінами

Ми продаємо тільки оригінальні контактні лінзи та іншу продукцію, які постачаються безпосередньо авторизованими виробниками. Продукція, яку ми пропонуємо, точно така ж, як і та, що продається відомими роздрібними торговцями та оптиками.

Оскільки ми є доступними в у багатьох європейських країнах і маємо таку велику клієнтську базу, ми можемо купувати нашу продукцію у виробників за нижчими цінами. Ми працюємо виключно в Інтернеті, що різко знижує наші витрати. Таким чином, кожна знижка, яку ми отримуємо від наших виробників, і кожна вартість, яку ми можемо зберегти, безпосередньо перетворюється на низькі ціни для наших клієнтів. Коротше кажучи, ми можемо запропонувати вам такі ж високоякісні продукти, до яких ви звикли, але за значно нижчими цінами.

Мережа з багаторічним досвідом

alensa-countries

Мережа бренду Alensa, до складу якої входить Alensa.ua, працює з 2007 року, запустивши перші електронні магазини в Чехії, Словаччині та Австрії. За останні 10 років наш бренд зростав і розширився, щоб обслуговувати майже всю Європу. Знання та досвід, які ми отримали з часом, допомогли нам розробити великий каталог продуктів, спеціалізовану команду з обслуговування клієнтів та тисячі задоволених клієнтів.

Сьогодні до мережі Alensa входять: Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Хорватія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, ОАЕ, Великобританія та Україна.

Широкий вибір і задоволені клієнти

Ми пишаємося тим, що у будь-який час зберігаємо велику кількість товарів з більш ніж 500.000 коробками лінз. Це дозволяє нам відправити близько 97% замовлень в той же день, коли вони були зроблені.

Ми обробляємо близько 100.000 замовлень щомісяця, і близько 100 спеціалізованих працівників допомагають нам в цьому.

У Alensa багато часу, уваги та зусиль спрямовується на забезпечення наших клієнтів якісними продуктами та послугами. Ми впевнені, що доставка відбувається швидко, всі продукти відповідають високим стандартам, як ви і очікували, ціни залишаються найнижчими на ринку, і наша команда з обслуговування клієнтів може надати вам індивідуальну та уважну допомогу.

Якщо у Вас виникли запитання, проблеми або проблеми, не соромтеся звертатися до нас. Ми відповімо на ваші запити якомога швидше. Ми цінуємо ваші відгуки, і саме цей внесок дозволяє нам продовжувати рости та покращувати нашу роботу з клієнтами.

Контактна інформація

Ваші запитання cтосовно клієнтської підтримки чи продуктів надсилайте нам на нашу електронну адресу чи через онлайн формуляр на сайті.

E-mail: info@alensa.ua

Зв'яжіться з нами онлайн тут

Задоволені клієнти

Ми покращили всі процеси та послуги таким чином, щоб задовольнити потреби наших клієнтів - швидке доручення якісного оригінального товару за найнижчою ціною на ринку, включаючи індивідуальний підхід не тільки до існуючих клієнтів (професійні консультації, рекламації і т.д.), але і широкій громадськості носіїв контактних лінз, або тих з Вас, хто розглядає купівлю своїх перших контактних лінз і не знає з чого почати.

Власник магазину

Alensa s.r.o.
Ceskomoravska 2408/1a
190 00 Praha 9
IČO: 27179681
ID: CZ27179681
E-mail: info@alensa.eu

На території України жодних відділів, представництв, складів, фізичних магазинів, партнерів, ФОП, юридичних осіб в ALENSA s.r.o немає. За питаннями, які не в компетенції операторів служби підтримки клієнтів, просимо звертатись безпосередньо до компанії ALENSA s.r.o. за вищенаведеними контактами англійською чи чеською мовами.

Додаткова інформація про нас:

Використання веб-сайту Alensa та укладення договору купівлі-продажу з Alensa завжди відбувається згідно з нашими комерційними умовами, тому, будь ласка, зверніть особливу увагу на дані умови.