Про нас

Контактна інформація

095 682 50 61 (Тільки питання доставки)
Всі інші Ваші запитання надсилайте нам, будь ласка, на нашу електронну адресу або через онлайн формуляр на сайті.

E-mail: info@alensa.ua

Зв'яжіться з нами онлайн тут

Тільки оригінальна продукція

Ми пропонуємо тільки оригінальні контактні лінзи, що поставляються дистриб'юторами, які в Чеській Республіці піклуються про їх застосування і доручення в магазини оптики та очним лікарям.

Мережа з багаторічним досвідом роботи

В даний час мережа „Alensa“ http://www.alensa.eu/ присутня у наступних країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Хорватія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія та Україна.

Задоволені клієнти

Ми покращили всі процеси та послуги таким чином, щоб задовольнити потреби наших клієнтів – швидке доручення якісного оригінального товару за найнижчою ціною на ринку, включаючи індивідуальний підхід не тільки до існуючих клієнтів (професійні консультації, рекламації і т.д.), але і широкій громадськості носіїв контактних лінз, або тих з Вас, хто розглядає купівлю своїх перших контактних лінз і не знає з чого почати.

На ринку з 2007 року

Продаж контактних лінз через інтернет ми почали в середині 2007 року. У нас якісний клієнтський сервіс, хороша організація складової системи, яка дозволяє нам відправити 98% посилок в день розміщення замовлення клієнтом.

Адреса для надсилання рекламацій

alensa.ua
вул.Локоти, 22
смт. Великий Березний
Великоберезнянський р-н
Закарпатська обл.
89000

Власник магазину

Alensa s.r.o.
Struzky 1326/6
198 00 Praha 9 – Kyje
IČO: 27179681
ID: CZ27179681
E-mail: info@alensa.uа

Додаткова інформація про нас:

NOVA POSTA uaposhta
Top