Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Інформація про контактні лінзи та оправи

Дізнайтеся щодо оправ та про те, як використовувати контактні лінзи, як доглядати за ними, та знайдіть відповіді на всі поширені запитання, що стосуються лінз, в нашому зручному інформаційному порталі. Перегляньте наші сторінки, і ви обов'язково знайдете потрібну інформацію. Ви також можете звернутися до цього порталу для отримання інформації щодо покупок, замовлень, відправлень та обслуговування клієнтів!

Знайдіть все, що вас цікавить, на сторінці нашого Інформаційного Порталу

Лінзи та зір

Інформація щодо контактних лінз та інше Інформація щодо контактних лінз та інше

Oкуляри

Інформація про сонцезахисні окуляри та окуляри інформація про окуляри

Пропонуємо широкий вибір оправ та сонцезахисних окулярів. Якщо Ви хочете дізнатися більше про нашу колекцію чи прочитати корисні поради, перегляньте нижче!

Допомога та інформація

Для клієнтів Alensa Help & Info for customers

Ви бажаєте замовити у Alensa і вам цікаво дізнатися, як все працює в нашому інтернет-магазині? Чи ви тільки що замовили у нас і у вас виникли якісь питання? Відвідайте одну зі сторінок нижче, щоб знайти відповідь на ваше запитання!

Про нас

Про нас

Ви хочете дізнатися більше про нашу компанію, про нашу політику та умови? Або ви хочете зв'язатися з нами? У такому випадку відвідайте одну з наведених нижче сторінок: