Доставка та оплата

Ціна доставки

Нова Пошта

Замовлення до 400 грн

30 грн.

Замовлення понад 400 грн

БЕЗКОШТОВНО

POCAH (Meest Express)

Замовлення до 400 грн

60 грн.

Замовлення понад 400 грн

БЕЗКОШТОВНО

Примітка:

 • Доставка здійснюється з урахуванням ПДВ
 • Для замовлень на суму понад 400 грн комісія за зворотню доставку грошей також безкоштовно

Терміни доставки

Весь товар, який є у наявності на складі (близько 97% всіх замовлень), ми відправляємо наступним чином:

Спосіб доставки Отримання
Післяплата (Нова пошта) протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Банківська картка. Інтернет-платіж (Нова пошта) протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Оплата готівкою при отриманні (POCAH – Meest Express) протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Банківська картка. Інтернет-платіж (POCAH – Meest Express) протягом 5–8 робочих днів після відправлення

Примітка:

 • Замовлення до 12:00 будуть відправлені в той же день
 • Замовлення після 12:00 будуть відправлені наступного робочого дня після оформлення замовлення

Оплата замовлення

На даний момент в нас передбачено два способи оплати замовлення.

  Перший спосіб – оплата при отриманні на відділенні Нової Пошти, або оплата готівкою кур'єрові при доставці у разі вибору способу доставки СП„Росан“.
  Другий спосіб – Оплата картою VISA / MasterCard . Просимо звернути увагу, що Alensa s.r.o. перебуває в Чеській Республіці, ЄС. З цієї причини Ваш банк може нарахувати комісію за міжнародну транзакцію. Для отримання додаткової інформації зверніться до свого банку.

Як відстежити замовлення

Після відправки замовлення зі складу, вам надійде автоматичне повідомлення на адресу електронної пошти з посиланням на сайт чеської служби доставки – Засілковни , яка передасть замовлення „Міст експресу“, а „Міст експрес“ передасть його на „Нову пошту“. На сайті „Засілковни“ буде кнопка Zobrazit trasování » , натиснувши на яку, ви зможете перейти на сайт „Міст експреса“, а на сайті „Міст експреса“ можна буде побачити номер ТТН для „Нової пошти“.

Примітка:

 • Час доставки не можна визначити заздалегідь. Товари, яких немає у наявності на складі, відправляємо, як правило, від 2 до 6 робочих днів від дати, коли замовлення було прийняте. У випадку деяких спеціальних продуктів (напр. діоптричні кольорові і торичні контактні лінзи) або незвичайних діоптричних параметрів, у виняткових випадках доставка може бути відкладена на довший термін.
 • Про наявність товару і дату відправлення замовлення завжди інформуємо після введення параметрів контактних лінз у формі заповнення, до підтвердження замовлення.
 • Для способу оплати «Післяплата» (оплата під час отримання товару), зверніть увагу на те, що компанія «Нова пошта» бере комісію за повернення грошей. Комісія «Нової пошти» складає 2% від суми замовлення + 20 грн. Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті „Нової пошти“.
 • УВАГА! Ми відправляємо посилки з території Євросоюзу і, у зв'язку з ситуацією на кордоні, іноді доставка може тривати на 3 дні довше.

Ціна та оплата

Споживач сплачує ціну, зазначену в момент замовлення. Ціна на сайті завжди остаточна, включаючи діючу ставку ПДВ. Ціна за доставку залежить від обраного способу доставки та оплати і є частиною форми замовлення, таким чином, відома клієнту перед відправкою остаточного замовлення.

Упаковка не включається в рахунок. Акції і ціни дійсні весь час їх зображення на сорінках www.alensa.ua

NOVA POSTA Meest Express
Top