Доставка та оплата

Alensa

Ціна доставки

Спосіб оплати Нова Пошта Укрпошта
Післяплата 30 грн. 30 грн.
   
Примітка:
Для замовлень на суму понад 400 грн доставка БЕЗКОШТОВНО!
Доставка здійснюється з урахуванням ПДВ.
При доставці „НОВОЮ ПОШТОЮ“ для замовлень на суму понад 400 грн комісія за зворотню доставку грошей також безкоштовно.

Терміни доставки

Весь товар, який є у наявності на складі (близько 97% всіх замовлень), ми відправляємо наступним чином:
Спосіб доставки Час замовлення День відправлення Отримання
Післяплата (Нова пошта) до 12.00 в день замовлення протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Післяплата (Нова пошта) після 12.00 наступний робочий день після замовлення протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Післяплата (Укрпошта) до 12.00 в день замовлення протягом 7–10 робочих днів після відправлення
Післяплата (Укрпошта) після 12.00 наступний робочий день після замовлення протягом 7–10 робочих днів після відправлення
Примітка:
Час доставки не можна визначити заздалегідь. Товари, яких немає у наявності на складі, відправляємо, як правило, від 2 до 6 робочих днів від дати, коли замовлення було прийняте. У випадку деяких спеціальних продуктів (напр. діоптричні кольорові і торичні контактні лінзи) або незвичайних діоптричних параметрів, у виняткових випадках доставка може бути відкладена на довший термін.

Про наявність товару і дату відправлення замовлення завжди інформуємо після введення параметрів контактних лінз у формі заповнення, до підтвердження замовлення.

Для способу оплати «Післяплата» (оплата під час отримання товару), зверніть увагу на те, що компанії «Укрпошта» і «Нова пошта» беруть комісію за повернення грошей. Комісія «Укрпошти» складає від 1,2% до 4% від суми замовлення. Комісія «Нової пошти» складає 2% від суми замовлення + 20 грн. Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайтах „Нової пошти“ та „Укрпошти“.

УВАГА! Ми відправляємо посилки з території Євросоюзу і, у зв'язку з ситуацією на кордоні, іноді доставка може тривати на 3 дні довше.

Замовлення надсилаються тільки на відділення Нової пошти, на поштомати Нової пошти замовлення не надсилаємо.

Ціна та оплата

Споживач сплачує ціну, зазначену в момент замовлення. Ціна на сайті завжди остаточна, включаючи діючу ставку ПДВ. Ціна за доставку залежить від обраного способу доставки та оплати і є частиною форми замовлення, таким чином, відома клієнту перед відправкою остаточного замовлення.

Комісія за післяплату (при доставці Новою поштою)

Шановні клієнти! Зверніть, будь ласка, увагу на те, що доставка всіх замовлень на суму понад 400 грн безкоштовна. Комісію за зворотнє повернення грошей Вам також не потрібно оплачувати. При відправці кожного замовлення на суму понад 400 грн, комісію за зворотню доставку сплачує інтернет-магазин Alensa.ua.

Але, при перевірці замовлення у мобільному додатку „Нової пошти“, ця інформація може відображатись некоректно – так, наче клієнт має сплатити комісію при отриманні. При отриманні замовлення Вас не будуть просити оплатити комісію, так як вона вже оплачена.

Якщо у Вас виникають проблеми з цим питанням при отриманні посилки, будь ласка, з'ясуйте на „Новій пошті“ чи це не помилка. Також Ви завжди можете зателефонувати у наш відділ доставки, щоб з'ясувати деталі, за номером тел.: 095 682 50 61.

Дякуємо за розуміння.

Упаковка не включається в рахунок. Акції і ціни дійсні весь час їх зображення на сорінках www.alensa.ua

NOVA POSTA uaposhta
Top