Оплата замовлення

Оплата замовлення

Наразі єдиним способом оплати є післяплата. Оплату замовлення можна здійснити тільки у відділенні Нової пошти чи кур'єрові "Міст Ексспрес" під час отримання замовлення після перевірки змісту посилки. Оплата здійснюється без сплати за зворотній переказ коштів, тобто лише вартість замовлення (якщо замовлення до 400 грн - здійснюється також плата за доставку згідно фактури). В жодному випадку не сплачуйте іншим способом, не здійснюйте оплату через додатки та не переказуйте кошти на стороенні рахунки!

Поширене запитання - чи можна сплатити замовлення наперед?

Hі! Жодним чином. Оскільки в компанії Alensa s.r.o. немає рахунків в українських банках, а платіжна система, через яку приймаються платежі з інших країн, наразі не співпрацює з українськими банками, тому жодної можливості прийняти онлайн платіж з України в нас немає.

Чи можна сплачувати онлайн через Нову Пошту?

Ні, оскільки Нова Пошта не є нашим прямим чи непрямим партнером, тому в такому випадку приємцем коштів не буде Alensa s.r.o. Наша компанія не отримає оплату за замовлення, а також не зможе жодним чином допомогти чи повернути кошти у випадку, якщо буде проблема з товаром чи з доставкою.