Будь ласка, зверніть увагу, що ми знаходимось не в Україні! Ми відправляємо замовлення з Чехії вчасно! Але оскільки більшість контрольних пунктів на західному кордоні закрито, можуть виникнути затримки всіх доставок з Євросоюзу, так як на відкритих контрольних пунктах виникають черги! Радимо замовляти заздалегідь!

Доставка та оплата

Ціна доставки

Нова Пошта

Замовлення до 400 грн

30 грн.

Замовлення понад 400 грн

БЕЗКОШТОВНО

POCAH (Meest Express)

Замовлення до 400 грн

60 грн.

Замовлення понад 400 грн

БЕЗКОШТОВНО

Примітка:

 • Доставка здійснюється з урахуванням ПДВ
 • Для замовлень на суму понад 400 грн комісія за зворотню доставку грошей також безкоштовно

Терміни доставки

Весь товар, який є у наявності на складі (близько 97% всіх замовлень), ми відправляємо наступним чином:

Спосіб доставки Отримання
Післяплата (Нова пошта) протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Банківська картка. Інтернет-платіж (Нова пошта) протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Оплата готівкою при отриманні (POCAH – Meest Express) протягом 5–8 робочих днів після відправлення
Банківська картка. Інтернет-платіж (POCAH – Meest Express) протягом 5–8 робочих днів після відправлення

Примітка:

 • Замовлення до 12:00 будуть відправлені в той же день
 • Замовлення після 12:00 будуть відправлені наступного робочого дня після оформлення замовлення

Оплата замовлення

Загалом в нас передбачено два способи оплати замовлення.

  Перший спосіб – оплата при отриманні на відділенні Нової Пошти, або оплата готівкою кур'єрові при доставці у разі вибору способу доставки СП„Росан“.
  Другий спосіб – Оплата картою VISA / MasterCard . (На даний момент неактивно). Просимо звернути увагу, що Alensa s.r.o. перебуває в Чеській Республіці, ЄС. З цієї причини Ваш банк може нарахувати плату за конвертацію в іншу валюту та комісію за міжнародну транзакцію. Для отримання детальної інформації зверніться до свого банку.
  УВАГА! Можливість оплати картою тимчасово недоступна!

Як відстежити замовлення

Після відправки замовлення зі складу, вам надійде автоматичне повідомлення на адресу електронної пошти з посиланням на сайт чеської служби доставки – Засілковни , яка передасть замовлення „Міст експресу“, а „Міст експрес“ передасть його на „Нову пошту“. На сайті „Засілковни“ буде кнопка Zobrazit trasování » , натиснувши на яку, ви зможете перейти на сайт „Міст експреса“, а на сайті „Міст експреса“ можна буде побачити номер ТТН для „Нової пошти“.

Примітка:

 • Час доставки не можна визначити заздалегідь. Товари, яких немає у наявності на складі, відправляємо, як правило, від 2 до 6 робочих днів від дати, коли замовлення було прийняте. У випадку деяких спеціальних продуктів (напр. діоптричні кольорові і торичні контактні лінзи) або незвичайних діоптричних параметрів, у виняткових випадках доставка може бути відкладена на довший термін.
 • Про наявність товару і дату відправлення замовлення завжди інформуємо після введення параметрів контактних лінз у формі заповнення, до підтвердження замовлення.
 • Для способу оплати «Післяплата» (оплата під час отримання товару), зверніть увагу на те, що за зворотню пересилку коштыв сплачуємо ми.
 • УВАГА! Ми відправляємо посилки з території Євросоюзу і, у зв'язку з ситуацією на кордоні, іноді доставка може тривати довше.
 • Також звертаємо увагу, що замовлення зберігаються у відділеннях Нової Пошти протягом безкоштовного періоду зберігання, після чого автоматично повертаються відправникові. Відправником „Нової Пошти“ є „Meest Express“. Тривалість періоду безкоштовного зберігання призначає Нова Пошта. Зазвичай цей період складає 4–5 днів з моменту надходження посилки до відділення.

Ціна та оплата

Споживач сплачує ціну, зазначену в момент замовлення. Ціна на сайті завжди остаточна, включаючи діючу ставку ПДВ. Ціна за доставку залежить від обраного способу доставки та оплати і є частиною форми замовлення, таким чином, відома клієнту перед відправкою остаточного замовлення.

Упаковка не включається в рахунок. Акції і ціни дійсні весь час їх зображення на сорінках www.alensa.ua

NOVA POSTA Meest Express
Top