Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Zeiss комплекс для очищення окулярів 30 ml

340 грн. 323 грн.
97% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 8.12. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
340 грн. 323 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Zeiss комплекс для очищення окулярів 30 мл

Цей практичний прозорий набір містить спрей для очищення окулярів Zeiss 30 мл та тканину для чищення з мікроволокна. Комплекс для очищення Zeiss також можна застосовувати до інших продуктів , наприклад, бінокль, об'єктив камери, а також дисплеї та монітори. Сам набір невеликий та компактний, що робить його ідеальним для подорожей та активного способу життя.
Очисний спрей має неабразивну формулу, що не впливає ні на покриття окулярів, ні на поверхневі обробки (наприклад, противідбивне покриття, УФ-фільтри тощо).

Використання Zeiss комплексу для очищення

Спочатку протріть окуляри сухою тканиною з мікроволокна. Цей крок лише усуває більшіть пилу та частинок. Потім нанесіть чистячий спрей на тканину і ретельно очистіть та відшліфуйте обидві сторони лінз окулярів.

Характеристики - Zeiss комплекс для очищення окулярів 30 ml

Виробник: Carl Zeiss

Відгуки

97%
212 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?