З питань співпраці

З питань співпраці, пропозицій послуг та інших питань, які за межами компетенції служби обслуговування клієнтів, просимо контактувати безпосередньо компанію Alensa s.r.o. за електронною поштою info@alensa.eu англійською чи чеською мовами та продублюйте повідомлення в нищенаведеній формі. Спілкування можливо лише письмово. Повідомлення, написані будь-якою мовою, окрім англійською чи чеською, не розглядаються.

Шановні постачальники послуг!
Ми цінуємо кожну ділову пропозицію до нашої компанії. Велике прохання перед надсиланням комерційної пропозиції чи листа з пропозицією співпраці та надання послуг переконатись, що з вашого боку можлива співпраця з чеською компанією. Окремо наголошуємо, що ми знаходимось в Чехії, жодного представництва, філіалу чи партнера на території України в нас немає, також немає рахунків в українських банках.

Форма зв'язку з питань співпраціПереконливе прохання не турбувати нашу службу обслуговування клієнтів з питань співпраці, надання послуг, з'єднання з іншим підрозділом чи керівництвом компанії тощо, оскільки це може спричинити черги на лінії та створити вагомі незручності для наших клієнтів. Служба підтримки клієнтів не вповноважена надавати жодну інформацію, окрім клієнтської, та не з'єднує з іншими відділами компанії.

Також можливо надіслати комерційну пропозицію на нашу юридичну адресу (англійською чи чеською мовами):

ALENSA, s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9
Czech Republic
ID:CZ27179681
E-mail: info@alensa.eu