Встановіть нагадування про ваше наступне замовлення контактних лінз

Піклуйтесь про здоров'я своїх очей та встановіть нагадування про ваше наступне замовлення контактних лінз

Вам більше не потрібно піклуватись про те, щоб не забути замовити контактні лінзи або аксесуари для них, впросто встановіть "нагадування про наступну покупку".

Які переваги?

  • вам більше не потрібно піклуватись про ваше наступне замовлення
  • ви більше не завдасте проблем вашому здоров'ю, викликаних переношуванням контактних лінз
  • спокій від того, що більше не треба піклуватись про вчасне замовлення або нервувати через запізнення
  • зручний вибір способу отримання нагадувань

Як забезпечити для себе правильне здоров'я очей?

Якщо ви ще не зареєстровані, просто зареєструйтесь , щоб налаштувати нагадування про наступну покупку через свій профіль.

Виберіть спосіб отримання сповіщень від нас. Ви можете отримувати сповіщення електронною поштою чи створити нагадування у календарі. Ви можете вибрати кілька варіантів, які можуть бути корисними, якщо ви часто забуваєте.

Reminder guide available types

Далі у календарі встановіть дату нагадування. В ідеалі, встановіть попередження принаймні за 3 дні до того, як закінчиться остання пачка контактних лінз. Повторіть цю процедуру, якщо ви хочете встановити нагадування, наприклад, за півроку. Ви можете налаштувати стільки нагадувань, скільки бажаєте, будь то на різні дати, інтервали тощо.

Reminder guide datepicker

Не забудьте перевірити, чи є ваші контактні дані правильними. Якщо ви бачите неправильну адресу електронної пошти або номер телефону, просто натисніть кнопку Змінити і редагуйте.

Reminder guide contact data

Після того, як наступне нагадування про покупку було успішно налаштоване, включаючи правильну контактну інформацію, натисніть кнопку Встановити нагадування.

Reminder guide send button

Ви можете перевірити всі ваші нагадування у Перегляді нагадувань

Reminder guide set reminders

Остання порада від нас:

Ще однією перевагою для зареєстрованих користувачів є те, що система пам'ятає вашу попередню покупку для вас. Таким чином, як тільки ви отримаєте одне з нагадувань про покупку , просто натисніть кнопку повторити своє останнє замовлення і все. Не потрібно запам'ятовувати марку або параметри ваших лінз! Простіше не могло б і бути.