Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Матеріал контактних лінз

Матеріал контактних лінз

На даний час контактні лінзи діляться на 2 групи: групу, утворену твердими лінзами та групу, утворену м'якими лінзами.
Можливо група, утворена твердими лінзами, незабаром зникне.
Обидві ці групи мають додаткові підгрупи.

Тверді контактні лінзи

  • PMMA (тверді, газонепроникні)
  • RGP ("rigid gas permeable", або тверді газопроникні)
Тверді контактні лінзи призначені в більшості випадків для тривалого носіння, наприклад річні.

Переваги

Основною перевагою жорстких лінз є те, що вони мають стабільну форму та їхні оптичні властивості при надяганні на око не змінюються. Твердий матеріал механічно більш міцний, термін експлуатації RGP лінз становить кілька років. Легкі в обслуговуванні, і головне, що у разі алергії людини на м'які контактні лінзи, можна успішно носити RGP лінзи. Вони також здатні коригувати природньо неправильну форму рогівки тим, що між поверхнею лінзи і рогівкою утворюється слізна плівка, яка компенсує дефекти рогівки. Завдяки цьому забезпечується хороший рівень зору в людей з астигматизмом або порушенням форми рогівки (кератоконус).

Недоліки

Тверді лінзи (PMMA) не пропускають до рогівки кисень, тому зараз майже не використовуються.
При першому використанні тверді лінзи часто незручні, користувач повинен до них поступово звикати, іноді доводиться змінювати їх форму так, щоб задня поверхня лінзи повністю співпадала з рогівкою і лінзи добре "сиділи".

М'які контактні лінзи

  • гідрогелеві
  • силікон-гідрогелеві
  • гібридні (центр лінзи RGP, а краї м'які) - використовуються мало
З 1999 року деякі види силікон-гідрогелевих контактних лінз з високою проникністю кисню були затверджені для тривалого носіння.
Сьогодні (2014) цей режим носіння не рекомендують, тому що тривалий режим носіння лінз призводить до високих ризик ускладнень.

Переваги

Перевагою м'яких контактних лінз є зручність носіння, простота застосування і доступна ціна. Силікон-гідрогелеві контактні лінзи мають високу проникність кисню, яка забезпечує добре дихання рогівки. Але в порівнянні з гідрогелевими лінзами, вони мають гіршу змочуваність, більш високу жорсткість і схильні до утворення ліпідних відкладень.

Мінуси

М'які контактні лінзи складаються з матеріалу, який при використанні швидко зношується. Їх потрібно регулярно міняти, тому що на них утворюються ліпідні, білкові та інші відкладення з слізної плівки. При неправильному виборі лінз, переношуванні чи недбалому догляді можуть виникнути ускладнення, зокрема, кон'юнктивіт.

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?