Вигідна упаковка розчину - Пероксид

Пероксидний розчин призначений для дезінфекції, очищення, промивання та зберігання Ваших контактних лінз. Однак надзвичайно важливо зазначити, що такий тип розчину вимагає спеціального користування. Слід дотримуватися наведених нижче інструкцій для безпечного використання.

  • Ніколи не наносьте пероксидний розчин безпосередньо на очі, оскільки це може спричинити серйозні травми.
  • Ніколи не використовуйте плоский футляр для контактних лінз з пероксидним розчином. Використовуйте лише контейнер, розроблений спеціально для пероксидного розчину, який містить нейтралізуючий диск, що входить до складу розчину.
  • Ніколи не виймайте лінзи з контейнеру до завершення процесу нейтралізації (принаймні 6 годин).
  • Ніколи не переповнюйте контейнер розчином. Витікший не нейтралізований розчин може ненавмисно вступити в контакт з лінзами або пальцями, спричинивши травму.

Заходи безпеки та правила використання вказані в кожному описі пероксидного розчину в червоному полі попередження. Переконайтесь, що ретельно прочитали його перед придбанням та використанням розчину.

Цей тип розчину унікальний та має багато переваг. Серед інших переваг, пероксидні розчини особливо добре підходять для тих, в кого алергія або тих, хто чутливий до консервантів, які містяться в багатоцільових розчинах. Процес дезінфекції включає необхідний етап нейтралізації, який буде або одноетапним, або двохетапний.