Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Умови та правила фото-конкурсу в Instagram

Alensa Contest

★ Стати учасником конкурсу можливо тільки через соціальну мережу Instagram.
★ Участь у конкурсі абсолютно добровільна.
★ Участь у конкурсі не зобов'язує учасника купляти будь-які товари або послуги.
★ Конкурс починається від дати розміщення запису в Instagram і закінчується датою, зазначеною у записі (16.10.2017 – 5.11.2017).
★ На період конкурсу, особиста сторінка учасника в Instagram має бути відкрита для відвідувачів (сторінка не може бути закритою).
★ Тільки ті учасники, які дотримуються всіх правил конкурсу можуть стати переможцями конкурсу.
★ Всі фотографії, які приймають участь у конкурсі, мають бути підписані з унікальним хештегом (#AlensaHallo­ween2017) для того, щоб керівники конкурсу могли знайти фотографії. Фотографії без хештегу не можуть приймати участь у конкурсі.
★ Кожен учасник може додавати необмежену кількість фотографій для конкурсу (Ви можете приймати участь у конкурсі стільки разів, скільки забажаєте).Умови:

  1. Учасники конкурсу мають підписатись на Instagram сторінку @alensa_eu
  2. Учасники повинні розмістити нове фото на тему Хеллоуїна та з кольоровими контактними лінзами, а також додати хештег #AlensaHallowe­en2017
  3. Учасники конкурсу мають позначити @alensa_eu в описі до фото

★ На фотографії не повинно бути ніяких сексуальних чи незаконних тем, включаючи вживання наркотиків.
★ Заборонено використовувати образливу або нецензурну лексику.
★ Опублікуючи фотографію, учасник підтверджує, що він є її автором та власником.

Підписатись на наш профіль у Інстаграм можна тут.

Призи:
Перше місце – ваучер на суму 1500 грн на товари бренду TopVue та ваучер на суму 1500 грн на будь-які товари з нашого інтернет-магазину
Друге місце – ваучер на суму 1500 грн на товари бренду TopVue та ваучер на суму 1000 грн на будь-які товари з нашого інтернет-магазину
Третє місце – ваучер на суму 1500 грн на товари бренду TopVue

★ Приз не може бути виплачений готівкою.
★ Приз складається з товарів, зазначених у пості Instagram, який анонсує конкурс та на даній сторінці. Промоутер має право на будь-яку зміну призу.
★ Організатор конкурсу залишає за собою право замінити приз іншим продуктом, котрий має рівну або більшу вартість, в разі недоступності товару через обставини, які не можна передбачити.
★ Переможець конкурсу буде оголошений на нашій сторінці у Instagram @alensa_eu 10 листопада 2017.
★ У конкурсі можуть взяти участь всі громадяни України віком понад 15 років, крім працівників та членів сім'ї працівників компанії Alensa, s.r.o.
★ Також всі громадяни Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Німеччини, Греції, Угорщини, Ірландії, Нідерландів, Фінляндії, Франції, Литви, Латвії, Мальти, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Швеції, Великобританії віком старше 15 років можуть взяти участь у цьому конкурсі, крім працівників та членів сім'ї працівників компанії Alensa, s.r.o.
★ Взявши участь в цьому конкурсі, учасники погоджуються, що їх всі матеріали можуть бути використані на веб-сторінках промоутера і на офіціальних сторінках промоутера у соціальних мереж, в тому числі Facebook, Twitter , G+ та Вконтакті для майбутніх рекламних повідомлень.
★ Приз не включає жодну перевірку зору або будь-яку консультацію з фахівцем офтальмологом.
★ Після того, як Ви додаєте фото всі авторські права передаються промоутеру.
★ Цей конкурс не спонсорується та не є конкурсом соціальної мережі Instagram.
★ Взявши участь в цьому конкурсі, учасники погоджуються з усіма вищезгаданими Правилами і Умовами.
★ Організатор не несе відповідальність за записи або повідомлення, які він не отримав з будь-якої причини.
★ Переможець кожного місяця визначається незалежним суддею, якого призначує організатор конкурсу.
★ Після того, як оголошено переможця, немає можливості подати апеляцію (переогляд).
★ Приз не може бути замінений на будь-який інший.
★ Переможець буде повідомлений у особисті повідомлення у Instagram протягом 28 днів від дати закриття. Якщо переможець не відповідає протягом 14 днів з моменту повідомлення або відмовляється від призу, ми залишаємо за собою право відкликати приз переможця і вибрати нового переможця.
★ Організатор коркурсу залишає за собою право на свій розсуд і в будь-який час змінити умови конкурсу, такі зміни вступають в силу одразу ж після публікації на даній сторінці.
★ Організатор коркурсу також залишає за собою право скасувати конкурс.
★ Цей конкурс не фінансується, не спонсорується, не керується або не пов'язаний з Instagram або Facebook.
★ Беручи участь у цьому конкурсі, учасники погоджуються на всі вищезазначені правила та умови конкурсу.

ПРОМОУТЕР: Alensa s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Praha 9, 190 00
17 вересня 2017 р.