Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Твердий кейс для щоденних лінз - Alensa

320 грн. 304 грн.
95% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
320 грн. 304 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Твердий кейс для щоденних лінз - Alensa

Цей міцний футляр призначений для зберігання 10 блістерів ваших улюблених контактних лінз. Іншими словами, в ньому можна зберігати до п’яти пар лінз. Це особливо зручно для тих, хто любить носити з собою щоденні контактні лінзи для коротких поїздок, занять спортом та інших заходів. Цей зручний футляр гарантує, що у вас завжди будуть додаткові лінзи на випадок, якщо поточну пару лінз потрібно буде замінити.

Цей футляр чорний з червоним та має стильне глянцеве покриття. Він також містить дзеркало, яке стане в нагоді при одяганні лінз. Розмір футляру 165 х 62 мм, легко поміщається в будь-яку сумку.

Характеристики - Твердий кейс для щоденних лінз - Alensa

Колір аксесуару: Чорний

Всі варіанти цього продукту:

Відгуки

95%
171 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?