Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Туш для вій Dermacol mascara Vampire Mega Long Lashes 8 ml

189 грн. 180 грн.
91% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
189 грн. 180 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Dermacol Vampire Mega Long Lashes туш для вій

Dermacol Vampire Mega Long Lashes туш зачісує надзвичайно довгі і повні вії. Спеціально розроблений пензлик чудово розчісує, контурує і відокремлює вії.
Композиція Dermacol Vampire Mega Long Lashes містить полімери та воски, які забезпечують тривалу фіксацію, щоб зберегти вії в ідеальній формі.
Туш пройшла офтальмологічну перевірку та не утворює грудок і не розсипається. Це робить її придатною для людей з чутливими очима та носіїв контактних лінз.

Характеристики - Туш для вій Dermacol mascara Vampire Mega Long Lashes 8 ml

Виробник: Dermacol

Відгуки

91%
234 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?