Ваші окуляри затуманюються через захисну маску для обличчя? Що ж, ми маємо для Вас кілька порад, щоб цього уникнути!

Якщо ви виявите читаєте цю статтю, то ймовірно, що Ви один з тих людей, яким зараз доводиться поєднувати окуляри з носінням захисної маски для обличчя. Це означає, що Ви відчули, наскільки легко окуляри потіють та туманяться. Щоб допомогти Вам, ми підготували декілька порад, щоб цього уникнути.

Носіння маски з окулярами
Носіння маски з окулярами

1. Дуже важливо обрати правильну маску для обличчя!

Переконайтесь, що захисна маска для обличчя щільно облягає Ваш ніс. Деякі маски можуть залишити занадто великий проміжок навколо носа. Спробуйте виготовити чи дістати маску, яка має металеву смужку або дріт, з якої можна зробити місток над носом. Це не дозволить подиху проникнути через прогалини навколо носа і затуманити окуляри.

2. Тримайте маску близько до очей і окуляри розташуйте нижче.

Надягніть маску якомога ближче до очей, а потім надягніть окуляри трохи далі від обличчя. Це не дасть окулярам забруднитись та затуманитись. Слідкуйте за тим, щоб не чіпати окуляри занадто часто, при можливості. Пам’ятайте, що зміна положення окулярів змістить фокус лінзи. Це може вплинути на Ваш зір, якщо Ви носите мультифокальні або прогресивні окуляри.

3. Використовуйте трохи засобу для миття посуду!

На початку та в кінці дня використовуйте трохи теплої води з кількома краплями засобу для миття посуду. Після цього протріть їх насухо тканиною з мікроволокна. Тримайте серветку для чищення при собі увесь час протягом дня. Зрозуміло, що спеціальні серветки ата спреї можуть також допомогти!

Примітка: використовуйте звичайний засіб для посуду і уникайте запашних, різких чи зволожуючих засобів, оскільки це може завдати шкоди покривам лінз. Тож обов’язково використовуйте для окулярів лише м’який та неабразивний засіб для миття посуду.

4. Можна також використовувати звичайне мило, якщо немає господарського чи для миття посуду

Використання звичайного бруска мила також допоможе продезінфікувати окуляри та запобігти затуманенню лінз. Нанесіть його на скло, дайте йому постояти деякий час, а потім витріть. Рідке мило, з іншого боку, не матиме такого ж ефекту. Уникайте чищення окулярів спиртом, оскільки це може пошкодити не лише скло, але й оправи.

5. Щоденні контактні лінзи в цей час більш практичні.

Найпростіший спосіб уникнути затуманення окулярів - це просто переключитися на контактні лінзи . У часи інфекційних захворювань щоденні контактні лінзи - найкращий та гігієнічний варіант лінз. Не забудьте ретельно вимити руки перед тим, як одягати чи знімати їх, і не торкайтесь очей протягом дня. Чому б не спробувати, наприклад, TopVue лінзи , на які є Гарантія повернення грошей?

Наша остання порада - піна для гоління!

Ви, можливо, не думали про це, але піна для гоління також дуже ефективна для запобігання туману лінз. Нанесіть невелику кількість піни на окуляри і використовуйте очищаючу тканину, щоб відполірувати їх до висихання. Це створює чіткий захисний шар на лінзах, який запобігає конденсації .