Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

TOTAL30 for Astigmatism (6 лінз)

2 280 грн. 2 166 грн.
94% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? середа 8.2. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
2 280 грн. 2 166 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

TOTAL30 місячні лінзи для астигматизму

Силікон-гідрогелеві контактні лінзи TOTAL30 для астигматизму розширюють асортимент торичних контактних лінз Alcon. Лінзи виготовлені за допомогою інтелектуальних технологій, щоб забезпечити комфорт протягом усього дня та ідеальну корекцію зору.

Ідеальна гострота зору для астигматиків

PRECISION BALANCE 8/4 – це перевірена конструкція торичних лінз Alcon. На лінзі є мітка в положенні 6 годин, і в той же час лінза в цьому місці стоншена. Це мінімізує взаємодію лінзи з нижньою повікою. Лінза також має точки стабілізації в положеннях 8 годин і 4 годин, завдяки чому лінза утримується в правильному положенні. Це гарантує власнику ідеальну гостроту зору.

Чудовий матеріал

Силікон-гідрогелева серцевина лінзи містить 55% води та забезпечує відмінне насичення рогівки киснем. За серцевиною йде шар гідрогелю, який ідеально зволожує око, оскільки вміст води на поверхні лінзи становить близько 100%. Поєднання матеріалів абсолютно ідеальне з точки зору користувача, і компанія Alcon назвала це технологією градієнта води.

У виробництві лінз також використовується технологія Celligent, яка ґрунтується на біології ока. Технологія використовує біоміметичні властивості поверхні лінзи. На практиці це означає, що поверхня лінзи діє як бар’єр для мікробів і забруднень. Однак водночас лінза здатна вбирати воду з навколишнього середовища, зберігаючи лінзу приємно м’якою та змащеною в будь-який час.

Крім того, TOTAL30 for Astigmatism має УФ-фільтр класу 1. Однак лінза захищає око лише частково, тому завжди необхідно доповнювати захист очей та області навколо очей відповідними сонцезахисними окулярами.

Правильний догляд за лінзами та їх носіння

Контактні лінзи TOTAL30 призначені для щоденного носіння - це означає, що в лінзах неможливо спати. Лінзи завжди потрібно знімати з очей увечері, механічно очищати та зберігати для регенерації. Вранці лінзи знову будуть готові до використання.
Термін заміни нових лінз становить 30 днів.

Характеристики - TOTAL30 for Astigmatism (6 лінз)

Виробник: Alcon
Діаметр: 14.50
BC: 8.60
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 123 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 55%
Extra Cylinder : від -0.75 до -2.25
Діоптрії: від -10.00 до +8.00
Матеріал лінз: Lehfilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Назва продукту: TOTAL30 for Astigmatism
Медичний виріб: Так
УФ-фільтр: Так

Відгуки

94%
139 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?