Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

TOTAL30 (6 лінз)

1 300 грн. 1 235 грн.
96% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? середа 8.2. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 300 грн. 1 235 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

TOTAL30 місячні контактні лінзи

Ці місячні силікон-гідрогелеві контактні лінзи, TOTAL30, є останньою новинкою в асортименті якісних продуктів Alcon і є високоефективними лінзами, отриманими з лінійки Dailies TOTAL1.

Комфорт є обов’язковим

Унікальний виробничий процес, який використовується для цих лінз, поєднує силікон-гідрогелевий матеріал з високою проникністю для кисню - розміщений у серцевині лінзи - з гідрогелевим матеріалом з високою вологістю - по всій поверхні контактної лінзи. Ця технологія водного градієнта дозволяє вміст води в ядрі об’єктива становити 55%, утримуючи при цьому близько 100% на поверхні лінзи.

Для цих контактів використовується

технологія CELLIGENT. Ця інноваційна техніка натхнена біологією ока та імітує поверхню ока. Технологія поєднує біоміметичну поверхню та унікальну хімію лінз. Це змушує поверхню лінзи опиратися бактеріям та ліпідним відкладенням. У той же час лінза може втягувати і утримувати вологу, залишаючи її приємно м’якою і змащеною протягом дня. У вас навряд чи виникне відчуття, що ви навіть носите лінзи.

Контактні лінзи TOTAL30 мають УФ-фільтр 1 класу і блокують 90% UVA і 99% UVB променів. При цьому вони усувають приблизно 34% всього високоенергетичного видимого світла з довжиною хвилі 380-450 нм.

Належний догляд та носіння лінз

Контактні лінзи TOTAL30 призначені для щоденного носіння. Це означає, що не можна спати під час носіння цих лінз. Їх завжди потрібно видаляти з очей увечері, очищати якісним розчином для догляду за лінзами та залишати регенеруватися на ніч у футлярі для лінз.
Графік заміни цих лінз становить 30 днів. Отже, після місяця використання вам потрібно почати нову пару.

Характеристики - TOTAL30 (6 лінз)

Виробник: Alcon
BC: 8.40
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 154 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 55%
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Матеріал лінз: Lehfilcon A
Містить гіалуронат натрію: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Назва продукту: TOTAL30
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

96%
200 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?