TopVue Premium (6 лінз) + 2 лінзи БЕЗКОШТОВНО

564 грн.
60%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
cleaner
TopVue Premium (2 шт.)
cleaner

протягом тижня

cleaner
TopVue Premium (6 лінз)
cleaner

протягом тижня

blank
Додати
241 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
564 грн.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн

Контактні лінзи TopVue Premium

Контактні лінзи TopVue Premium це новий продукт від TopVue. Ці двотижневі контактні лінзи вироблені з силіконового гідрогелю нового покоління, спеціально модифікованого щоб забезпечити комфорт при носінні та усунути подразнення визвані сухимі лінзами.

Ви вже замовляли у нас раніше?
Можете швидко повторити попереднє замовлення.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 4 невикористані лінзи протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Повсякденне використання

Контактні лінзи TopVue Premium збагачені гіалуронатом натрію в процесі вироблення. Гіалуронат натрію поступово виділяється з лінз в процессі носіння та забезпечує комфорт та вологість очей. Гіалуронат натрію є найефективнішим з мастильних речовин — він має схожість з фізиологічною середою людського ока. Тому він не визиває ніякого дискомфорту чи небажаючих ускладнень, що може трапитись при використанні інших зволожуючих речовин. Гіалуронат натрію є природньою рідиною і може бути знайдена в інших рідинах людського організму, таких як рідина в суглобах та в очних яблуках.

Зволоження на цілий день

Іновація контактних лінз TopVue Premium заключається в високому рівні води, разом с поступовим виділенням гіалуронату натрію при носінні створюється досконала система зволоження. Це дозволяє зберігати лінзи зволоженими і комфортими при носінні на цілий день таком зменшує відкладення на поверхні лінз і допомагає зберігати очі здоровими.

Зберігання очей здоровими

Іноваційна технологія використування силіконовогу гідрогелю при виробництві контактних лінз TopVue Premium дозволяє кисню проходити до рогівки ока через мікроскопічні отвори. Здатність лінз TopVue Premium пропускати кисень до очей становить 104 Dk/t Dk/t. Гідрогель в лінзах TopVue Premium містить в собі 45% води. Висока пропускна здатність і високий рівень води в лінзах TopVue Premium дозволяє їм постачати кисень до очей, що є основним компонентом їх здоров’я.
Характеристики
Діоптрії: від -12.00 дo +8.00
Термін придатності: 48 місяців і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Обробка поверхні гіалуронатом натрію: Так
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 45%
Проникність кисню: 104 Dk/t
Діаметр: 14.2
В упаковці: 2 шт.
Кривизна: 8.6

Відгуки (2)

Поставте оцінку продукту
100%
100%
Алина

Очень выгодная акция! Товаром осталась довольна, качество хорошее, срок годности линз тоже был в порядке. Буду рекомендовать знакомым!

20%
Андрій

Брал брату на пробу. Подарочные заказал для себя. Решил сравнить с biofinity, которые ношу более трех лет. После существенного подорожания, встал вопрос о замене на что-то менее дорогое. В общем, эти линзы не для меня. Недостатки: 1.В сумерках и ночью"пелена" перед глазами, все источники света с ореолами и др. артефактами. 2. Диоптрии далеки от написанных на коробочках -4.50. По ощущениям - 4.00 (cравнил со своими очками, они -4.00). 3. После установки, долгое ощущение инородного тела в обоих глазах. У биофинити диаметр 14.0, у TopVue 14.2. Может я эту разницу почувствовал? В итоге: Выбросил в тот же день. За рулем каждый день. Водить в них нельзя. Одел новые биофинити. Буду дальше подбирать замену. Или ждать скидок на любимые финики. У брата дискомфорта меньше. Авто не водит. Диоптрии заметно не совпадают, как и у меня. Сравниваем с очками. Носить скорее всего тоже не будет.

Коментарі (6)

Є запитання стосовно продукту?

Питання

Г. К.

Скільки ще триватиме акція 6+2?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

дана акція не має визначених термінів, вона закінчиться, коли закінчиться на складі акційний товар.

Странные ощущения.

Анна Квасова

Хороший продавец, уже как 3-4года заказываю растворы и линзы! Далее по данным линзам: Решила попробовать новые линзы Привлек двухнедельный срок ношения, думала о значит будут комфортны,цена и правда привлекательна. Первый раз одев, ощущения были не из лучших - резь, дискомфорт, мутность. При плохом освещении мутно. Диоптрии слабее, чем у других линз. итог проносила первую пару две недели я расстроилась, уж ожидала лучшего, явно они толще других линз и глаз их чувствует. К вечеру обязательно нужно снимать, это не те линзы которые можно забыть снять. Со второй парой по-лучше. Возможно глаза привыкают к данным линзам, но я сомневаюсь что в будущем буду заказывать именно их. Или вернусь к прежним или новое буду пробовать.

Коментар:

ірина

Чи є можливість беперервного носіння 2 тиждні чи знімати кожен день?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

потрібно знімати на ніч кожен день.

Коментар:

Андрей

Глаза не сушат, видимо, влагосодержание действительно хорошее, как и заявлено. Носил во время работы за компьютером, капал увлажняющие капли Hylo-comod дополнительно.

Коментар:

Настя

Заказывала эти линзы месяц назад, одну пару линз уже относила, пока всем довольна. Собланилась на низкую цену, но пока что и качество полностью устраивает. Рекомендую попробовать.

Коментар:

Надежда

Замечательная акция! Заказываю уже третий раз, линзами довольна, ценой довольна). Надеюсь, что эта акция еще не скоро закончиться. Спасибо магаизну!)

NOVA POSTA
Top