TopVue Premium (6 лінз) - TopVue
TopVue Premium (6 лінз) TopVue Premium (6 лінз) TopVue Premium (6 лінз)

TopVue Premium (6 лінз)

490 грн.
attributesPrimary

понеділок 26.2.

cleaner
blank
Анастасія Бут

Підтримую повністю попередні відгуки, мені лінзи також абсолютно добре підійшли. Дуже демократична ціна і якістю я теж задоволена. Очі не сушать, під кнець дня немає неприємних відчуттів, рекомендую спробувати.

Игорь

Хороша ціна та комфорт. Мені достатньо.

Юлія Коваленко

Купувала по акції разом із розчином Gelone. Лінзи дуже комфортні, не мутніють під кінець дня, очі не сушить - працюю з комп`ютером понад 10 годин кожен день. Тільки не подивилась, що вони розраховані тільки на 2 тижні. Відносила цілих 3 тижні, потім вже почалися неприємні відчуття і поміняла на нову пару. Не знаю, чи зможу знову перейти на місячні, бо дуже сподобались.

Михаил

Согласен с тем, что это неплохой аналог двухнедельным линзам Oasys, по качеству ничем не уствупают. Единственная разница может в том, что в Oasys разрешено спать, если носить их не более недели, а в этих, если я правильно понял, то нет.

Анна

Получила эти линзы бесплатно попробовать, когда у сайта была акция на них. Мне еще тогда они понравились, двухнедельные, эти контактные линзы похожи на Acuvue Oasys, а цена дешевле. Хочу узнать, нет ли у Вас каких-либо акций с этими линзами?

info@alensa.ua

Добрый день,

акций на бесплатные линзы, как были раньше, на данные линзы сейчас нет. Но есть постоянные эконом предложения, купив данные контактные линзы с раствором Вы получите скидку. Посмотреть предложение можно здесь – TopVue Premium (6 лінз) + розчин Gelone 360 мл.
Поставте оцінку продукту:

Станьте першим, хто залишить відгук.

Вигідні упаковки:
1014 AP-1 TopVue Premium (6 лінз) + розчин Gelone 360 мл. Ціна: 648 грн Заощаджуйте: 52 грн Переглянути
1015 AP-2 TopVue Premium (6 лінз) + розчин Laim-Care 400 мл. Ціна: 655 грн Заощаджуйте: 65 грн Переглянути

Контактні лінзи TopVue Premium

Контактні лінзи TopVue Premium це новий продукт від TopVue. Ці двотижневі контактні лінзи вироблені з силіконового гідрогелю нового покоління, спеціально модифікованого щоб забезпечити комфорт при носінні та усунути подразнення визвані сухимі лінзами.

Ви вже замовляли у нас раніше?
Можете швидко повторити попереднє замовлення.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 4 невикористані лінзи протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Повсякденне використання

Контактні лінзи TopVue Premium збагачені гіалуронатом натрію в процесі вироблення. Гіалуронат натрію поступово виділяється з лінз в процессі носіння та забезпечує комфорт та вологість очей. Гіалуронат натрію є найефективнішим з мастильних речовин — він має схожість з фізиологічною середою людського ока. Тому він не визиває ніякого дискомфорту чи небажаючих ускладнень, що може трапитись при використанні інших зволожуючих речовин. Гіалуронат натрію є природньою рідиною і може бути знайдена в інших рідинах людського організму, таких як рідина в суглобах та в очних яблуках.

Зволоження на цілий день

Іновація контактних лінз TopVue Premium заключається в високому рівні води, разом с поступовим виділенням гіалуронату натрію при носінні створюється досконала система зволоження. Це дозволяє зберігати лінзи зволоженими і комфортими при носінні на цілий день таком зменшує відкладення на поверхні лінз і допомагає зберігати очі здоровими.

Зберігання очей здоровими

Іноваційна технологія використування силіконовогу гідрогелю при виробництві контактних лінз TopVue Premium дозволяє кисню проходити до рогівки ока через мікроскопічні отвори. Здатність лінз TopVue Premium пропускати кисень до очей становить 104 Dk/t Dk/t. Гідрогель в лінзах TopVue Premium містить в собі 45% води. Висока пропускна здатність і високий рівень води в лінзах TopVue Premium дозволяє їм постачати кисень до очей, що є основним компонентом їх здоров’я.
Особливості
Діоптрії: від -12.00 дo +8.00
Термін придатності: 48 місяців і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Обробка поверхні гіалуронатом натрію: Так
Матеріал: Innofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 45%
Проникність кисню: 104 Dk/t
Діаметр: 14.2
УФ-фільтр: Ні
В упаковці: 6 шт.
Кривизна: 8.6
NOVA POSTA uaposhta
TopVue Premium (6 лінз)

TopVue Premium (6 лінз)

TopVue Premium (6 лінз)

490 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.