TopVue One+ (5 лінз)

119 грн.
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? середа 21.4. середа 21.4. Виберіть параметри

Інші упаковки:

TopVue One+ (30 лінз) 699 грн.
TopVue One+ (90 лінз) 1 889 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–10 робочих днів* 30 грн.
Meest Express
5–10 робочих днів* 60 грн.
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
119 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Одноденні контактні лінзи TopVue One+

Лінзи TopVue One + виготовляються з силікон-гідрогелевого матеріалу Unifilcon B і мають графік щоденної заміни. TopVue One + доступні в широкому діапазоні плюс (+) і мінус (-) діоптрій для ефективної корекції гіперметропії (далекозорості) і короткозорості (ближнього зору).

Ці одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи дозволяють досягати великій кількості кисню досягти ваших очей, а їх матеріал має комфортні 53% вмісту води. TopVue One + є відмінним вибором для тих, хто любить займатися спортом, подорожувати, загалом для тих, хто веде активний спосіб життя.

Гіалуронат натрію

Після процесу виробництва, TopVue One+ упаковують в індивідуальні блістери, що містять розчин з гіалуронатом натрію. Ця речовина природно присутня в організмі людини і значно підвищує комфорт лінзи. Гіалуронат натрію – це, крім іншого, дуже ефективний змащувальний засіб, який гарантує, що лінзи TopVue One + будуть відчуватися природньо протягом цілого дня.

Відмінні оптичні властивості

Одноденні контактні лінзи TopVue One+ мають асферичний дизайн. Це означає, що лінзи краще підходять для очей і забезпечують чіткіший зір, і дозволяють сльозам природніше поширюватися по всьому оку. Асферичні лінзи усувають спотворення, які виникають по краям інших лінз. Тому вони підходять при ситуаціях, таких як водіння або робота перед комп'ютером.

Найбільш здоровий та легкий спосіб носіння

Одноденні контактні лінзи, якими є лінзи TopVue One+, є найбільш легкими у використанні. Вам не потрібен розчин чи контейнер для зберігання та очищення лінз. Під кінець дня просто викиньте пару, яку ви носили, і розпочніть наступний день зі свіжою новою парою. Це гарантує оптимальний комфорт і гігієну

Упаковки лінз TopVue One+ також доступні в наступних розмірах:
30 лінз
90 лінз

Характеристики
Виробник: TopVue
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 5 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 24 місяця і більше
Вміст води: 53%
Киснепроникність: 68 Dk/t
Діоптрії: від -12.00 до +6.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Назва продукту: TopVue One+
Матеріал лінз: Unifilcon B
Містить гіалуронат натрію: Так

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?