TopVue Elite (30 лінз) + 3 лінзи БЕЗКОШТОВНО

519 грн.
100%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
cleaner
TopVue Elite (3 шт.)
cleaner

вівторок 20.11.

cleaner
TopVue Elite (30 шт.)
cleaner

вівторок 20.11.

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–7 робочих днів* Доставка безкоштовно
uaposhta
6–9 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Гідрогелеві одноденні лінзи нового покоління забезпечать підвищенний рівень комфорту

Контактні лінзи TopVue Elite – це найновіші одноденні лінзи з популярної серії TopVue. Вдосконалений дизайн та поєднання технології заокругленого краю та спеціального Biomoist Gelflex матеріалу забезпечать максимальний комфорт на весь день. Гідрогельні лінзи TopVue Elite виготовлені з Methafilcon B з високим вмістом води – 57%.Лінзи мають легкий блакитний відтінок, що допоможе вам легко знайти лінзи у розчині, а УФ-фільтр забезпечить додатковий захист для ваших очей. Ці дуже м'які контактні лінзи підходять 99% користувачам контактних лінз.

Контактні лінзи TopVue Elite також доступні у вигідній максимальній упаковці 90 шт.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 26 невикористаних лінз протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Технологія Radial Edge (технологія заокругленого краю)

Використання унікальної технології заокругленого краю у контактних лінзах TopVue Elite забезпечує унікальну тонкість лінз. Дана технологія забезпечує рівномірну товщину краю лінзи – зіткнення лінзи з поверхнею вiкa мінімальна, що надає користувачеві максимальний комфорт..

Biomoist Gelflex

Biomoist формула контактних лінз TopVue Elite поєднує два відмінних зволожуючих агента, гідроксипропі­лметилцелюлозу (HPMC) та поліетиленгліколь (PEG), що дозволяє відтворити природню слізну оболонку ока. Завдяки можливості матеріалу Biomoist відтворити додаткове зволоження, коли воно потрібне, лінзи TopVue Elite можуть гарантувати найкращий комфорт протягом всього дня.

Biomoist також містить унікальні очищуючі агенти, які допомагають зменшити кількість накопичення білків і ліпідів на поверхні лінзи. Цей чистіший та гігієнічніший спосіб носіння щоденних одноразових лінз значно підвищує комфорт використання TopVue Elite.

УФ-фільтр для екстра захисту

Одноденні контактні лінзи TopVue Elite мають УФ-фільтр, який запезпечує додатковий захист від шкідливого УФ-випромінування.
Не можна очікувати 100% захист, так як лінза покриває тільки частину вашого ока, а більша частина ваших білків залишається відкритою до УФ-випромінювання. Тому необхідно забезпечити захист очей сонячними окулярами..

Рекомендації по використанню

TopVue Elite – це одноденні лінзи для одноразового використання. Кожен день потрібно вдягати нову пару лінз з упаковки та викидати стару. Немає потреби у очистці лінз або зберігання їх у розчині для контактних лінз.

Характеристики
Діоптрії: від -15.00 дo +6.00
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 1 день
Матеріал: Methafilcon B
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 57%
Проникність кисню: 27 Dk/t
Діаметр: 14.2
Кривизна: 8.6

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Яна Величко

Эти линзы - это, правда, что-то невероятное. У меня очень чувствительные глаза, после носки вечером всегда пересыхали глаза, с любями каплями. Но только не с этими линзами! Они очень тоненькие, почти невидимые, глаз дышит, не ощущает их вообще, что там что-то есть. Всем, у кого такая же проблема, как у меня, да и вообще всем, советую попробовать.

NOVA POSTA uaposhta
Top