TopVue Daily (30 шт.) - TopVue
TopVue Daily (30 шт.) TopVue Daily (30 шт.) TopVue Daily (30 шт.)

TopVue Daily (30 шт.)

379 грн.
attributesPrimary

вівторок 12.12.

cleaner
blank

Вигідна упаковка:
TopVue Daily (90 шт.) - 1099 грн. (Економія 38 грн.)

Гарантія повернення грошей

Станьте першим, хто залишить відгук.

Поставте оцінку продукту:

Станьте першим, хто залишить відгук.

Одноденні контактні лінзи TopVue Daily

Перейти на TopVue Daily (90 шт.)

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 26 невикористаних лінз протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...
TopVue Daily – дуже зручні, гідрогелеві одноденні лінзи, які добре переносяться, з УФ-фільтром і добавкою ефективного лубріканта – гіалуроната натрію – і зволожуючої речовини ПЕГ (поліетиленгл­іколь), які забезпечують виняткове зволоження і максимальний комфорт протягом усього дня.

Чудовий дизайн

Одноденні лінзи TopVue Daily відрізняються дуже тонкими краями. Повіка при кожному морганні стикається з краями лінзи. Якщо край лінзи ступінчастий, ми відчуваємо присутність лінзи в оці. Незважаючи на те, на жаль, мова йде про мало обговорюваний фактор, саме краї лінзи визначають ступінь її комфортності при носінні.

Якісна і стабільна корекція

Дуже стабільна корекція за допомогою TopVue Daily досягається завдяки строго однаковій оптичній силі у всій оптичній зоні. Тому лінзи забезпечують якісний зір за всіх умов освітлення, і ви особливо оціните це при водінні автомобіля в сутінках.

УФ- фільтр

TopVue Daily – одні з небагатьох лінз, які забезпечені УФ- фільтром, що поглинає шкідливі промені УФ-А і УФ-В. Зрозуміло, добре, якщо лінзи містять УФ-фільтр, однак не можна сподіватися тільки на нього, оскільки лінза закриває лише частину ока. Значна поверхня склери піддається УФ-випромінюванню, і тому необхідно забезпечити захист за допомогою сонцезахисних окулярів.

Технологія AQUAMAX

Технологія AQUAMAX використовує новий метод забезпечення контактних лінз УФ-фільтром, який не робить негативного впливу на їх властивості. Контактні лінзи TopVue Daily володіють кращими механічними властивостями як щодо надягання (полегшується маніпуляція), так і комфортності носіння.

Режим носіння

Кожна пара лінз TopVue Daily призначена для одноразового використання протягом одного дня. Лінзи слід знімати на час сну. Лінзи не потрібно очищати, а значить, ви не витрачаєте кошти на розчини, і випадкова втрата або пошкодження у фінансовому відношенні не настільки болючі.

Використаний матеріал – гідрогель Etafilcon A, вологовміст становить 58%, а декларований коефіцієнт пропуску кисню – 26 Dk / t.

Особливості
Діоптрії: від -12.00 дo +4.00
Термін придатності: 48 місяців і більше
Як часто міняти?: 1 день
Обробка поверхні гіалуронатом натрію: Так
Матеріал: Etafilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 58 %
Проникність кисню: 26 Dk/t
Діаметр: 14.2
УФ-фільтр: Так
В упаковці: 30 шт.
Кривизна: 8.5
NOVA POSTA uaposhta
TopVue Daily (30 шт.)

TopVue Daily (30 шт.)

TopVue Daily (30 шт.)

379 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.