TopVue Daily (30 шт.) - TopVue
TopVue Daily (30 шт.) TopVue Daily (30 шт.) TopVue Daily (30 шт.)

TopVue Daily (30 шт.)

379 грн.
attributesPrimary

понеділок 26.2.

cleaner
blank

Вигідна упаковка:
TopVue Daily (90 шт.) - 1099 грн. (Економія 38 грн.)

Гарантія повернення грошей
Алена

Когда перешла на эти линзы, пропало чувство сдавленности глазного яблока при ношении линз, которое возникало в других линзах. Сначала получила пробные, они понравились, потом заказала упаковку 30 шт здесь на сайте. Скажите, можно ли заказать большую упаковку этих линз по лучшей цене? Спасибо.

info@alensa.ua

Добрый день,

да, конечно, Вы можете приобрести здесь – TopVue Daily (90 шт.) сразу три упаковки по выгодной цене.
Екатерина

Добрый день, если мне нужны разные диоптрии на глаза, как мне заказать 30 шт. данных линз?

info@alensa.ua

Добрый день,

все упаковки продаются запечатанные, мы не можем вынимать из них половину линз и менять на линзы с другими диоптриями, поэтому Вы можете либо приобрести две упаковки по 30 шт с разными диоптриями либо купить две упаковки поменьше тоже с разными диоптриями – #.

Микола

Хороші лінзи - зручні, не тиснуть, до тонкості пару днів звикав, але потім надягав без проблен, можу порекомендувати.

Валентина

Доброго дня, я ношу контактні лінзи тільки для катання на лижах або під час відпочунку у моря. Купила двотижневі лінзи, але з одноденними відпадає потреба додавання лінз в розток і т.д. Можу з одноденними лінзами заснути в день? Дякую

info@kontaktni-linzi.com.ua

Доброго дня! Лінзи TopVue не схвалені виробником для тривалого носіння, але короткий сон протягом дня не повинен створювати ніяких проблем.

Владимир

Качественные и удобные линзы, не ощущаются в глазах, в конце дня такие же влажные как и после надевания. Дополнительный бонус - низкая цена.

Поставте оцінку продукту:

Станьте першим, хто залишить відгук.

Одноденні контактні лінзи TopVue Daily

Перейти на TopVue Daily (90 шт.)

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 26 невикористаних лінз протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...
TopVue Daily – дуже зручні, гідрогелеві одноденні лінзи, які добре переносяться, з УФ-фільтром і добавкою ефективного лубріканта – гіалуроната натрію – і зволожуючої речовини ПЕГ (поліетиленгл­іколь), які забезпечують виняткове зволоження і максимальний комфорт протягом усього дня.

Чудовий дизайн

Одноденні лінзи TopVue Daily відрізняються дуже тонкими краями. Повіка при кожному морганні стикається з краями лінзи. Якщо край лінзи ступінчастий, ми відчуваємо присутність лінзи в оці. Незважаючи на те, на жаль, мова йде про мало обговорюваний фактор, саме краї лінзи визначають ступінь її комфортності при носінні.

Якісна і стабільна корекція

Дуже стабільна корекція за допомогою TopVue Daily досягається завдяки строго однаковій оптичній силі у всій оптичній зоні. Тому лінзи забезпечують якісний зір за всіх умов освітлення, і ви особливо оціните це при водінні автомобіля в сутінках.

УФ- фільтр

TopVue Daily – одні з небагатьох лінз, які забезпечені УФ- фільтром, що поглинає шкідливі промені УФ-А і УФ-В. Зрозуміло, добре, якщо лінзи містять УФ-фільтр, однак не можна сподіватися тільки на нього, оскільки лінза закриває лише частину ока. Значна поверхня склери піддається УФ-випромінюванню, і тому необхідно забезпечити захист за допомогою сонцезахисних окулярів.

Технологія AQUAMAX

Технологія AQUAMAX використовує новий метод забезпечення контактних лінз УФ-фільтром, який не робить негативного впливу на їх властивості. Контактні лінзи TopVue Daily володіють кращими механічними властивостями як щодо надягання (полегшується маніпуляція), так і комфортності носіння.

Режим носіння

Кожна пара лінз TopVue Daily призначена для одноразового використання протягом одного дня. Лінзи слід знімати на час сну. Лінзи не потрібно очищати, а значить, ви не витрачаєте кошти на розчини, і випадкова втрата або пошкодження у фінансовому відношенні не настільки болючі.

Використаний матеріал – гідрогель Etafilcon A, вологовміст становить 58%, а декларований коефіцієнт пропуску кисню – 26 Dk / t.

Особливості
Діоптрії: від -12.00 дo +4.00
Термін придатності: 48 місяців і більше
Як часто міняти?: 1 день
Обробка поверхні гіалуронатом натрію: Так
Матеріал: Etafilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 58 %
Проникність кисню: 26 Dk/t
Діаметр: 14.2
УФ-фільтр: Так
В упаковці: 30 шт.
Кривизна: 8.5
NOVA POSTA uaposhta
TopVue Daily (30 шт.)

TopVue Daily (30 шт.)

TopVue Daily (30 шт.)

379 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.