TopVue Air Multifocal (6 шт.)

1 011 грн.
100%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

cleaner
blank
Додати
181 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Вигідні упаковки:
Ціна: 1 192 грн Заощаджуйте: 60 грн
Ціна: 1 200 грн Заощаджуйте: 75 грн
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal вироблені з інноваційного силіконового гідрогелю третього покоління і призначені для носіїв контактних лінз, які страждають пресбіопією. TopVue Air Multifocal дозволяють проникати кисню і зберегають високий рівень води.

В конструкції TopVue Air Multifocal передбачено декілька оптичних зон які гарантують високий рівень коррекції зору на всіх відстанях і вищий рівень комфорту.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 4 невикористані лінзи протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Комфорт і еффективна допомога при пресбіопії

Пресбіопія — це дефект зору, який викликає проблеми з фокусуванням на близько розташовані предмети у людей віком старших 40, наприклад читання газети, або нечітке зір при слабкому освітленні, і може негативно позначатися на якості вашого життя. Через послаблення еластичності лінзи, око не може адекватно фокусуватися на близьких і далеких об’єктах. За допомогою TopVue Air Multifocal вирішити цю проблему становиться легше.

Чіткий зір на всіх відстаннях

TopVue Air Multifocal мають декілька оптичних зон в своій конструкції. Цей принцип переходу між зонами в концентричних колах використовує природні фізіологічні властивості ока — зіниця зменшується при фокусуванні на близьких об’єктах і розширюється при фокусуванні на далеких відстанях. Оптична зона для виправлення зору на близькі відстані зосереджена в середені лінзи, а по краям лінзи знаходяться зони для виправлення зору на довгі відстані.

Яку ADD (адидацію) мені вибрати?

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal моють ще чотири параметри. Якщо ваше значення знаходиться між двома з цих чьотирох параметрів, виберіть меньше значення. При необхідності, виберайте вище значення для домінуючого ока, і нижче для недомінуючого.

Comfortable from first moment

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal постачаються в блістерній упаковкці заповненній рідиною з гіалуронатом натрію. Гіалуронат натрію має схожість з фізиологічною середою людського ока. Завдяки розчину гіалуронату натрію, лінзи TopVue Air Multifocal носяться з комфортом з самого початку.

Кисневопроникні та з високою гідрацією

Іноваційна технологія використування силіконовогу гідрогелю при виробництві контактних лінз TopVue Air Multifocal дозволяє кисню проходити до рогівки ока через мікроскопічні отвори. Здатність лінз TopVue Air Multifocal пропускати кисень до очей становить 104 Dk/t. Гідрогель в лінзах TopVue Air Multifocal містить в собі 45% води. Висока здатність пропускати кисень і високий рівень води в лінзах TopVue Air Multifocal дозволяє їм постачати кисень до очей та зволожувати їх цілий день. Високий рівень води також зменшує відкладення на поверхні лінз і знижує ризик інфекції.

Характеристики
Виробник: TopVue
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Адидація: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Киснепроникність: 100 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Термін придатності: 32 місяця і більше
Вміст води: 45%
Діоптрії: від -12.00 до +6.00
Матеріал лінз 2: Innofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Містить гіалуронат натрію: Так

Відгуки (2)

Поставте оцінку продукту
100%
100%
Елена

Невероятно комфортные линзы высокого качества !!! Подошли идеально !! По ощущениям намного круче Air Optix которые носила раньше !!!

Оцінки немає
Марта

Очень хорошие мультифокальные контактные линзы, дешевые и качественные. Дешевле других известных марок при этом разницу в качестве я не почувствовала. комфортные, неприятных ощущений не было.

Коментарі (4)

Є запитання стосовно продукту?

Можно ли их использовать вместо Biofinity

Ирина

Здравствуйте, на протяжении года ношу линзы Biofinity -2, подскажите пожалуйста я могу их заменить на TopVue Air Multifocal ? Спасибо.

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

контактные линзы TopVue Air Multifocal предназначенны для коррекции пресбиопии. Если у вас пресбиопия и вы знаете нужные значения, то вы, конечно, можете попробовать TopVue Air Multifocal. Если у вас нет пресбиопии, и вы носите обычные сферические линзы от Biofinty, то TopVue Air Multifocal вам не подойдут.

Коментар:

Людмила

З цими лінзами була хороша чіткість зору. Мені здалось лінзи не сушать. Дякую компанії за швидку відповідь на мої запитання.

Коментар:

Максим

Довго не наважувався перейти на мультифокальні контактні лінзи з окулярів. Важко було психологічно торкатись ока взагалі, але спробував вперше лсь ці лінзи і залишився задоволений. У порівнянні з окулярами набагато зручніше, для занять спортом просто ідеальний варіант.

Коментар:

Марта

Очень хорошие мультифокальные контактные линзы, дешевые и качественные. Дешевле других известных марок при этом разницу в качестве я не почувствовала. комфортные, неприятных ощущений не было.

NOVA POSTA
Top