Будь ласка, зверніть увагу, що ми знаходимось не в Україні! Ми відправляємо замовлення з Чехії вчасно! Але оскільки більшість контрольних пунктів на західному кордоні закрито, можуть виникнути затримки всіх доставок з Євросоюзу, так як на відкритих контрольних пунктах виникають черги! Радимо замовляти заздалегідь!

TopVue Air Multifocal (3 лінзи)

589 грн.
100%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? п'ятниця 30.10. Виберіть параметри
Додати до замовлення
197 грн.

Інші упаковки:

TopVue Air Multifocal (6 шт.) 1 069 грн.
TopVue Air Multifocal (1 шт.) 199 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
Meest Express
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
589 грн.
Вигідні упаковки:
Ціна: 786 грн Заощаджуйте: 52 грн
Ціна: 798 грн Заощаджуйте: 65 грн
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal вироблені з інноваційного силіконового гідрогелю третього покоління і призначені для носіїв контактних лінз, які страждають пресбіопією. TopVue Air Multifocal дозволяють проникати кисню і зберегають високий рівень води.

В конструкції TopVue Air Multifocal передбачено декілька оптичних зон які гарантують високий рівень коррекції зору на всіх відстанях і вищий рівень комфорту.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 2 невикористані лінзи протягом 60 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Комфорт і еффективна допомога при пресбіопії

Пресбіопія — це дефект зору, який викликає проблеми з фокусуванням на близько розташовані предмети у людей віком старших 40, наприклад читання газети, або нечітке зір при слабкому освітленні, і може негативно позначатися на якості вашого життя. Через послаблення еластичності лінзи, око не може адекватно фокусуватися на близьких і далеких об’єктах. За допомогою TopVue Air Multifocal вирішити цю проблему становиться легше.

Чіткий зір на всіх відстаннях

TopVue Air Multifocal мають декілька оптичних зон в своій конструкції. Цей принцип переходу між зонами в концентричних колах використовує природні фізіологічні властивості ока — зіниця зменшується при фокусуванні на близьких об’єктах і розширюється при фокусуванні на далеких відстанях. Оптична зона для виправлення зору на близькі відстані зосереджена в середені лінзи, а по краям лінзи знаходяться зони для виправлення зору на довгі відстані.

Яку ADD (адидацію) мені вибрати?

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal моють ще чотири параметри. Якщо ваше значення знаходиться між двома з цих чьотирох параметрів, виберіть меньше значення. При необхідності, виберайте вище значення для домінуючого ока, і нижче для недомінуючого.

Зручність з першої хвилини

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal постачаються в блістерній упаковкці заповненній рідиною з гіалуронатом натрію. Гіалуронат натрію має схожість з фізиологічною середою людського ока. Завдяки розчину гіалуронату натрію, лінзи TopVue Air Multifocal носяться з комфортом з самого початку.

Кисневопроникні та з високою гідрацією

Іноваційна технологія використування силіконовогу гідрогелю при виробництві контактних лінз TopVue Air Multifocal дозволяє кисню проходити до рогівки ока через мікроскопічні отвори. Здатність лінз TopVue Air Multifocal пропускати кисень до очей становить 104 Dk/t. Гідрогель в лінзах TopVue Air Multifocal містить в собі 45% води. Висока здатність пропускати кисень і високий рівень води в лінзах TopVue Air Multifocal дозволяє їм постачати кисень до очей та зволожувати їх цілий день. Високий рівень води також зменшує відкладення на поверхні лінз і знижує ризик інфекції.

Характеристики
Виробник: TopVue
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 3 лінзи
Адидація: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Киснепроникність: 100 Dk/t
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 45%
Діоптрії: від -12.00 до +6.00
Матеріал лінз: Innofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Назва продукту: TopVue Air Multifocal
Містить гіалуронат натрію: Так

Відгуки

100%
Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (5)

Є запитання стосовно продукту?

Как выбрать диоптрию и адд

Ира

Я ношу прогрессивные очки : даль + 1,25; чтение +3,0. Скажите, пожалуйста, хочу перейти на линзы данного производителя. Какие параметры мне выбрать? Даль +1,25 ;адд +1,25 ??? Это будет правильным?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

Вам нужно проконсультир­оваться с вашим врачем-офтальмологом, чтобы он предоставил вам рецепт именно на контактные линзы, где будут обозначены бренд и параметры контактных линз.

Мультика отныне линзы

Елена

Как правильно в этих линзах выбрать аддидацию? Сейчас пользуюсь Эйр оптикс и у меня MED?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

будет соотвествовать аддидация +2.00. Выбирате ее.

Коментар:

Ольга

Чи можна замовити одну пару лінз, щоб спробувати як носитимуться? чи можна замовити одну пару лінз з різними діоптріями?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

так, ці лінзи можна замовити поштучно тут – TopVue Air Multifocal.

Коментар:

ярослав

Доброго дня,Прошу уточнити наступне-чи дійсно діє повернення лінз у разі якщо не підійшли і який термін доставки,Дякую

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

поверення лінз, які були відкрити і не підійшли дійсно діє, якщо виконані всі умови повернення. Вся детальна інформація стосовно повернення лінз TopVue тут: https://www.alensa.ua/…groshej.html

Доставка замовлень „Новою поштою“ триває 4–5 робочих днів з моменту відправки замовлення. Дата відправки замовлення завжди вказана на сайті після того, як Ви оберете потрібні Вам параметри лінз. Детальна інформація тут: https://www.alensa.ua/…-oplata.html

Коментар:

Павел

Ранее я пользовался другими мультифокальными линзами, на днях только попробовал вот эти. В них мне намного удобнее и цена хорошая.

NOVA POSTA Meest Express