TopVue Air Multifocal (3 лінзи) - TopVue
TopVue Air Multifocal (3 лінзи) TopVue Air Multifocal (3 лінзи) TopVue Air Multifocal (3 лінзи)

TopVue Air Multifocal (3 лінзи)

489 грн.
attributesPrimary

понеділок 26.2.

cleaner
blank
ярослав

Доброго дня,Прошу уточнити наступне-чи дійсно діє повернення лінз у разі якщо не підійшли і який термін доставки,Дякую

info@alensa.ua

Доброго дня,

поверення лінз, які були відкрити і не підійшли дійсно діє, якщо виконані всі умови повернення. Вся детальна інформація стосовно повернення лінз TopVue тут: https://www.alensa.ua/…groshej.html

Доставка замовлень „Новою поштою“ триває 4–5 робочих днів з моменту відправки замовлення. Дата відправки замовлення завжди вказана на сайті після того, як Ви оберете потрібні Вам параметри лінз. Детальна інформація тут: https://www.alensa.ua/…-oplata.html

Павел

Ранее я пользовался другими мультифокальными линзами, на днях только попробовал вот эти. В них мне намного удобнее и цена хорошая.

Поставте оцінку продукту:

Станьте першим, хто залишить відгук.

Вигідні упаковки:
1017 AP-1 TopVue Air Multifocal (3 лінзи) + розчин Gelone 3… Ціна: 647 грн Заощаджуйте: 52 грн Переглянути
1018 AP-2 TopVue Air Multifocal (3 лінзи) + розчин Laim… Ціна: 654 грн Заощаджуйте: 65 грн Переглянути

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal вироблені з інноваційного силіконового гідрогелю третього покоління і призначені для носіїв контактних лінз, які страждають пресбіопією. TopVue Air Multifocal дозволяють проникати кисню і зберегають високий рівень води.

В конструкції TopVue Air Multifocal передбачено декілька оптичних зон які гарантують високий рівень коррекції зору на всіх відстанях і вищий рівень комфорту.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 2 невикористані лінзи протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Комфорт і еффективна допомога при пресбіопії

Пресбіопія — це дефект зору, який викликає проблеми з фокусуванням на близько розташовані предмети у людей віком старших 40, наприклад читання газети, або нечітке зір при слабкому освітленні, і може негативно позначатися на якості вашого життя. Через послаблення еластичності лінзи, око не може адекватно фокусуватися на близьких і далеких об’єктах. За допомогою TopVue Air Multifocal вирішити цю проблему становиться легше.

Чіткий зір на всіх відстаннях

TopVue Air Multifocal мають декілька оптичних зон в своій конструкції. Цей принцип переходу між зонами в концентричних колах використовує природні фізіологічні властивості ока — зіниця зменшується при фокусуванні на близьких об’єктах і розширюється при фокусуванні на далеких відстанях. Оптична зона для виправлення зору на близькі відстані зосереджена в середені лінзи, а по краям лінзи знаходяться зони для виправлення зору на довгі відстані.

Яку ADD (адидацію) мені вибрати?

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal моють ще чотири параметри. Якщо ваше значення знаходиться між двома з цих чьотирох параметрів, виберіть меньше значення. При необхідності, виберайте вище значення для домінуючого ока, і нижче для недомінуючого.

Зручність з першої хвилини

Контактні лінзи TopVue Air Multifocal постачаються в блістерній упаковкці заповненній рідиною з гіалуронатом натрію. Гіалуронат натрію має схожість з фізиологічною середою людського ока. Завдяки розчину гіалуронату натрію, лінзи TopVue Air Multifocal носяться з комфортом з самого початку.

Кисневопроникні та з високою гідрацією

Іноваційна технологія використування силіконовогу гідрогелю при виробництві контактних лінз TopVue Air Multifocal дозволяє кисню проходити до рогівки ока через мікроскопічні отвори. Здатність лінз TopVue Air Multifocal пропускати кисень до очей становить 104 Dk/t. Гідрогель в лінзах TopVue Air Multifocal містить в собі 45% води. Висока здатність пропускати кисень і високий рівень води в лінзах TopVue Air Multifocal дозволяє їм постачати кисень до очей та зволожувати їх цілий день. Високий рівень води також зменшує відкладення на поверхні лінз і знижує ризик інфекції.

Особливості
Діоптрії: від +6.00 дo -12.00
Термін придатності: 32 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Обробка поверхні гіалуронатом натрію: Так
Матеріал: Innofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 45%
Проникність кисню: 100 Dk/t
Діаметр: 14.2
УФ-фільтр: Ні
В упаковці: 3 шт.
Кривизна: 8.6
NOVA POSTA uaposhta
TopVue Air Multifocal (3 лінзи)

TopVue Air Multifocal (3 лінзи)

TopVue Air Multifocal (3 лінзи)

489 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.