TopVue Air for Astigmatism (3 лiнзи)

449 грн.
100%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
attributesPrimary

вівторок 20.11.

cleaner
blank
Додати
158 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–7 робочих днів* Доставка безкоштовно
uaposhta
6–9 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Вигідні упаковки:
Ціна: 614 грн Заощаджуйте: 65 грн
Ціна: 607 грн Заощаджуйте: 52 грн
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Контактні лінзи TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air для астигматизму — це торичні лінзи з силіконовогу гідрогелю сформульовані для коррекції астигматизму. TopVue Air для астигматизму відзначаються високою проникністю кисню та високим вмістом води. Контактні лінзи TopVue Air для астигматизму використовують передову технологію стабілізації лінз на оці, в будь-яких умовах, цілий день.

Гарантія повернення грошей

Якщо контактні лінзи вам не підійшли, ви можете повернути 2 невикористані лінзи протягом 365 днів після того, як ви отримали замовлення, та отримати назад повну вартість лінз. Більше інформації...

Як працюють контактні лінзи TopVue Air для астигматизму?

В контактних лінзах TopVue Air для астигматизму використовується технологія стабілізації SHT Prism Ballast — лінза має потовщення в нижній частині, завдяки якій лінзи досконало сидять на оці. Технологія SHT Prism Ballast розподіляє массу лінзи так, що усуває обертання та пересування лінзи. Завдяки цьому контактні лінзи TopVue Air для астигматизму забезпечують м’який рух повік по всій площі ока. Природній рух верхніх та нижніх повік допомагає лінзам стабілізуватися і залишатися на місці.

Комфорт з самого початку

Контактні лінзи TopVue Air для астигматизму постачаються в блістерній упаковкці заповненній рідиною з гіалуронатом натрію. Гіалуронат натрію має схожість з фізиологічною середою людського ока. Завдяки розчину гіалуронату натрію, лінзи TopVue Air для астигматизму носяться з комфортом з самого початку.

Кисневопроникні та з високою гідрацією

Іноваційна технологія використування силіконовогу гідрогелю при виробництві контактних лінз TopVue Premium дозволяє кисню проходити до рогівки ока через мікроскопічні отвори. Здатність лінз TopVue Premium пропускати кисень до очей становить 104 Dk/t. Гідрогель в лінзах TopVue Premium містить в собі 45% води. Висока здатність пропускати кисень і високий рівень води в лінзах TopVue Premium дозволяє їм постачати кисень до очей та зволожувати їх цілий день. Високий рівень води також зменшує відкладення на поверхні лінз і знижує ризик інфекції.
Характеристики
Діоптрії: від +6.00 дo -12.00
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Обробка поверхні гіалуронатом натрію: Так
Матеріал: Innofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Вміст води: 45%
Проникність кисню: 100 Dk/t
Діаметр: 14.2
УФ-фільтр: Ні
В упаковці: 3 шт.
Кривизна: 8.6

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Ольга

Все чудово. Задоволена і лінзами і інтернет-магазином.

Коментар:

Катерина

Чудова якість як для мультифокалів, обслуговування клієнтів також порадувало. Оцінка 5+

NOVA POSTA uaposhta
Top