Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

TopVue Air for Astigmatism (1 лінза)

Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

TopVue Air for Astigmatism (1 лінза)

TopVue Air для асигматизму це торичні лінзи для коррекції астигматизму. Вони виготовлені з силіконовогу гідрогелю та відзначаються високою проникністю кисню та високим вмістом води.

Як працюють контактні лінзи TopVue Air для астигматизму?

В контактних лінзах TopVue Air для астигматизму використовується технологія стабілізації SHT Prism Ballast — лінза має потовщення в нижній частині, завдяки якій лінзи досконало сидять на оці. Технологія SHT Prism Ballast розподіляє массу лінзи так, що усуває обертання та пересування лінзи. Завдяки цьому контактні лінзи TopVue Air для астигматизму забезпечують м’який рух повік по всій площі ока. Природній рух верхніх та нижніх повік допомагає лінзам стабілізуватися і залишатися на місці.

Характеристики - TopVue Air for Astigmatism (1 лінза)

Виробник: TopVue
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 1 лінза
Киснепроникність: 100 Dk/t
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 45%
Extra Cylinder : від -0.75 до -2.25
Діоптрії: від -12.00 до +6.00
Матеріал лінз: Innofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Назва продукту: TopVue Air for Astigmatism
Містить гіалуронат натрію: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

98%
47 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (13)

Є запитання стосовно продукту?
Елена

Добрый день.подскажите пожалуйста,мне нужна линза с осью 15,а у вас 10 или 20.как быть?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Скорее всего, эти линзы Вам не подойдут. К сожалению, TopVue с экстра-параметрами нету. В нашем ассортименте с экстра-параметрами, а именно с осью 15 только линзы Biofinity XR Toric, Proclear Toric XR и Frequency XCEL Toric XR. Советуем обратиться к врачу и уточнить бренд, который Вам подойдёт.

Аліна Коротка

Вже майже 2 роки замовляю ці лінзи. Все було добре, підходили, носились під кінець сроку в 30 хіба що вже з деякими незручностями. Але останні 2 замовлення мене вкрай не задовольнили. Одна з лінз з невідомих причин, так як режим носіння і догляд не змінились, надкололася і почала царапати око після двох тижнів застосування, що зробило її непридатною для подальшого використання. Подумавши, що це одиничний випадок, я замовила нову пару. Але після двох тижнів носіння одна з лінз потріскалася з внутрішньої сторони і теж почала царапати око. Або мені так дуже пощастило, або якість стала гіршою.

Мар'яна Бадах

Доброго дня, чи можете допомогти підібрати лінзи за рецептом? ОД +5, 0 cyl - 1,5 ax 180' OS +1, 5

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Дуже дякуємо за довіру. Проте для вибору бренду контактних лінз необхідно звернутись до лікаря, оскільки значення мають не лише оптичні параметри, а й фізичні, такі як кривизна, діаметр (ці параметри залежать від розмірів рогівки користувача), матеріал, технологія виробництва, особливості країв лінз і багато інших. Із наданих параметрів ми лише можемо сказати, що Вам потрібні торичні (астигматичні) лінзи, а їх безліч, і в кожного бренду свої особливості, які можуть добре підійти одному користувачеві, тоді як іншому тей самий бренд може зашкодити. Тому підібрати лінзи може виключно лікар-офтальмолог після обстеження.

Анонім

Добрий день скажіть будь ласка чому у цій лінзі все наче в тумані це колір лінзи.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Швидш за все, в таких випадках лінзи не підходять саме Вам. Тому ми завжди рекомендуємо звертатися до лікаря-офтальмолога перед переходом на нову марку лінз, щоб він вам надав рецепт на конкретну марку, адже кожен бренд лінз відрізняється (краї лінз, матеріал лінз тощо). На бренд TopVue в нас поширюється гарантія повернення, якщо залишились невідкриті лінзи. В такому випадку напишіть нам на електронну пошту info@alensa.ua та вкажіть номер замовлення.

Юлія Каніковська

Отличные линзы по носке. Очень удобные, по сравнению с Biofinity Toric. Не крутятся, не мешают. Но к сожалению порвались в глазу меньше чем через неделю((((

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

Очень жаль, что произошла такая ситуация. Если Вы не выбросили эту линзу, напишите, пожалуйста, на нашу электронную почту info@alensa.ua и пришлите фото линзы, наши операторы постараются решить эту проблему.

Аліна

Доброго дня! У мене вісь 158 і 3. Яке значення обрати?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! На жаль, в таких лінзах немає цих значень, швидш за все вони не підійдуть Вам. Уточніть в свого лікаря, чи буде для Вашого зору різниця, якшо Ви оберете найближче значення, а не точно таке. Якщо інші значення не можна для Вас обирати, то запитайте, який бренд лінз Вам підійде.

Альона Івченко

відчуття таке, наче вони розроблені для носіння на 14 днів. після 14 днів з ними починаються проблеми - мутність, сухість, потім починають закисати очі, навіть якщо їх стерилізуєш - не допомагає

Анонім

Доброго дня! Мені потрібно лінзу з віссю 0 градусів. У випадаючому меню такої немає. Це означає, що дані лінзи мені не підходять?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

Здесь нужно выбирать ось 180 градусов - это одно и то же. Обращаем внимание, что перед переходом на новую марку линз необходимо обязательно проконсультир­оваться с врачом-офтальмологом. Только доктор может определить подойдут Вам те или иные линзы.

Екатерина Хмилевская

Здравствуйте! А кто производитель линз TopVue и почему их нет в продаже ни на одном сайте кроме вашего?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

силикон-гидрогелевые контактные линзы TopVue производит компания Interojo, гидрогелевые контактные линзы TopVue производит компания Pegavision. Линзы производятся в Южной Кореи и на Тайване. Линзы только на нашем сайте, так как их производят для нас на заказ. Ещё информации о линзах TopVue - https://topvue.eu/about-us/

Христина

Взяла лінзи спробувати. Абсолютно не задоволена. Діоптії та циліндри, що вказані на упаковці не відповідають дійсності. У порівнянні із Biofinity toric з таким ж параметрами. Зображення мутнувате, видно не чітко. Таке враження, що не добре фіксуются на оці і прокручуються. Зображення то краще то гірше. Добре що взяла тільки дві штуки. Повернула б, якщо б була така можливість...

Аліна Кудрова

Лінзи дуже зручні, якісні. На очах зовсім не відчутні. Одні з найкращих лінз, якими я користувалась. Замовила повторно їх.

Ирина Арих

Добрый день, ношу линзы с радивсом кривизны 8.9, те, которые пытаюсь подобрать на вашем сайте, которые подходят по всем, кроме этого параметрам, имеют радиус кривизны 8.6, что посоветуете?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

кривизна - это очень важный параметр для линз. Если кривизна отличается на более, чем 0.2 пункта, то не рекомендуется брать линзы с таким большим отличием. Рекомендуем проконсультир­оваться с вашим врачем-офтальмологом, так как только тот, кто исследовал ваши глаза, сможет предоставить вам компетентные рекомендации по данному вопросу.

Альона Ангелова

Добрый день. Что такое гіалуронат натрію? Какие плюсы/ минусы присутствия данного вещества в составе? Это какой-то новый компонент? есть в новой жидкости для линз и в этих новых линзах.

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

гиалуронат натрия - это природный биополимер (высокомолекулярное соединение биологического происхождения), он связывается с молекулами воды и удерживает их, служит для удержания влаги и в качестве смазочного агента, поэтому помогает при сухости глаз, повышает комфорт. Сам компонент не совсем новый. Есть много разных научных исследований о вреде и пользе гиалуроната натрия, с ними можно ознакомиться в открытом доступе. Например, вот исследование корейских ученых - "Влияние концентрации гиалуроната натрия на аберрации роговицы у пользователей мягких контактных линз".