Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!
Laim Care logo
Laim Care logo

Універсальний розчин для догляду та зберігання контактних лінз

Розчин з гіалуронатом натрію для чутливих очей

Замовляйте LAIM CARE зараз

Універсальний розчин

Мультифункціо­нальний розчин - можна безпечно промивати, зволожувати, дезінфікувати та зберігати лінзи, щоб забезпечити їм найкраще використання.

Гіалуронат натрію

Цей розчин збагачений гіалуронатом натрію - природним мастилом, яке дезінфікує та надає лінзі більше вологи та комфорту. Він повністю біосумісний.

Постачається з контейнером

Кожна упаковка розчину містить антибактеріальний контейнер з іонами срібла, що підвищує здатність розчину вбивати бактерії як на лінзах, так і в саміому контейнері

Для чутливих очей

LAIM CARE підходить для чутливих очей, при сухості очей чи почервоніння. Підходить для всіх типів м'яких контактних лінз.

Порівняйте

Нижче порівняйте властивості інших розчинів для контактних лінз із властивостями LAIM CARE, спочатку вибравши виробника, а потім вказавши точний продукт, який Ви зараз використовуєте.

LAIM CARE
Schalcon LAIM CARE

Виберіть свій розчин

Замовляйте LAIM CARE зараз