Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Серветка для очищення окулярів - Alensa Anti-Fog

100 грн. 95 грн.
89% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 8.12. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
100 грн. 95 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Серветка для очищення окулярів проти запотівання Alensa

Охороняйте окуляри від запотівання за допомогою цієї вологої серветки з мікрофібри, яка ефективно запобігає запотіванню лінз окулярів, особливо в холодні дні.
Щоб окуляри запотіли, не потрібно багато. Як тільки відбувається раптова зміна температури і температура ваших окулярів нижча, ніж навколишнє середовище, навколишня волога негайно утворить конденсат на окулярах, що ускладнить видимість.
Ця серветка для очищення від запотівання Alensa утворює захисний шар на поверхні окулярів, який може зупинити утворення конденсату та запотівання протягом 48 годин.

Ця тканина зберігається в сумці, що закривається, яку ви завжди можете носити з собою.

Використання

Щоб гарантувати максимальну ефективність, необхідно спочатку вимити окуляри водою з нейтральним милом. Потім витріть окуляри звичайною серветкою з мікрофібри. Тепер ваші окуляри готові до обробки цією вологою ганчіркою проти запотівання.
Цією тканиною для чищення ретельно протріть лінзи з обох сторін. Коли ви закінчите це робити, просто складіть тканину і помістіть її знову в пакет, що закривається, щоб він залишався вологим і його можна було використовувати повторно. Ми рекомендуємо мити руки після роботи з цією тканиною.

Цю тканину проти запотівання також можна використовувати на об'єктивах камер, мобільних телефонах, спортивних окулярах або козирках шоломів.

Розміри полотна: 15×15 см

Зверніть увагу

Не періть тканину. При пранні тканина втратить свої властивості проти запотівання.

Характеристики - Серветка для очищення окулярів - Alensa Anti-Fog

Колір аксесуару: Чорний
Розмір: 150 x 150 mm

Всі варіанти цього продукту:

Відгуки

89%
32 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?