Розчини для контактних лінз - Gelone, Laim-Care, AQ Pure

Замовляйте якісний розчин контактних лінз або краплі для очей Gelone у компанії Alensa. Ми пропонуємо Gelone в різних розмірах і упаковках для задоволення Ваших індивідуальних потреб. Великі упаковки Gelone, виготовлені компанією Soleko, містять антибактеріальний футляр для лінз для Вашої зручності. Формула Gelone містить гіалуронову кислоту, речовину, яка від природи міститься в людському оці та забезпечує виняткову гідратацію для комфорту на весь день. Gelone видаляє відкладення, бактерії та інші домішки і підходить для всіх типів м'яких контактних лінз.

Коли Laim-Care був запущений у серпні 2010 року, він був одним з перших брендів для догляду за очима на ринку, який включив гіалуронову кислоту до складу своїх інгредієнтів. Гіалуронат натрію (гіалуронова кислота) міститься природним чином в організмі людини, а отже, не викликає подразнення в чутливих очей. Зараз це одна з найпопулярніших продуктів на ринку і настійно рекомендується фахівцями з догляду за очима.

AQ Pure - універсальний розчин, що містить еластичний полімер, який має властивості зв'язувати велику кількість води. Це забезпечує ідеальну вологість лінз під час цілоденного носіння. Лінзи, очищені розчином AQ Pure, не викликають подразнення чи почервоніння очей. Завдяки високоефективному змащуванню лінз, AQ Pure підходить для користувачів з чутливими очима. Він забезпечує чудовий комфорт для тих, хто страждає чутливими очима чи алергією.

У цьому розділі в даний час немає продуктів.