Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Розчин ReNu MultiPlus 360 ml

354 грн. 336 грн.
98% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? середа 8.2. Виберіть параметри

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
354 грн. 336 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз

ReNu MultiPlus є багатофункціо­нальним розчином для чищення лінз, підходить для всіх типів м’яких контактних лінз.
Цей розчин ефективно очищає, дезінфікує, промиває, зберігає та оновлює контактні лінзи.

Зручна для подорожей упаковка

ReNu MultiPlus Flight Pack 100 мл, завдяки маленькому розміру, можна брати з собою в рейс, щоб Ви могли насолоджуватися подорожами без турбот!

Як слід використовувати цей продукт?

Ми рекомендуємо вам потирати лінзи великим і вказівним пальцями, або долонею і вказівним пальцем. Тоді догляд за контактними лінзами стає більш ефективним. Просто додайте трохи розчину і помасажуйте лінзи з обох сторін. По закінченні промийте лінзи свіжим розчином. Потім можна помістити лінзи в чистий футляр для лінз зі свіжим розчином і залишити їх для очищення на ніч (або принаймні на 4 години). Вранці знову вставте лінзи та вилийте використаний розчин із контейнера. Не забудьте почистити контейнер після використання! Також пам’ятайте, що не можна торкатись кінчика контейнера з розчином, щоб розчин залишався стерильним.

ReNu MultiPlus також доступний у наступних розмірах:
100 мл
240 мл
2x 360 мл
3x 360 мл

Кожна упаковка поставляється зі стерильним контейнером для лінз, який можна використовувати для зберігання ваших лінз.

Характеристики - Розчин ReNu MultiPlus 360 ml

Виробник: Bausch and Lomb
Тип розчину: Мультифункціональний
Об'єм: 360 ml
Використання після відкриття: 3 місяці
Термін придатності: 6 місяця і більше
Консерванти: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

98%
218 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (5)

Є запитання стосовно продукту?
Влас

Скількі все буде коштувать

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Вартість розчину 275 грн. Також для замовлень до 400 грн вартість доставки 30 грн (станом на 08.04.2022)

Валентина

Скажіть будь ласка, у дитини лінзи "Paragon" , використовували розчин"Avizor". зараз його немає в списку товарів. Який можна замінник?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Будь ласка, проконсультуйтесь з лікарем для підбору розчину. На жаль, в нас наразі мінімальний асортимент, тому схожих розчинів може не бути.

Алекс

І ще питання. Які марки розчинів найкраще підійдуть для місячних лінз Biofinity?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

контактні лінзи Biofinity можна використовувати з будь-яким мультифункціо­нальним розчином. Renu також підійде.

Алекс

Підскажіть чи необхідно даний розчин використовувати разом з пероксидною системою? і взагалі для чого існують пероксидні системи? Бо мені в оптиці порекомендували придбати розчин BioTrue, який значно дорожчий за ReNu, бо ніби розчини з більш дешевого сегменту треба використовувати з пероксидною системою разом, хоча за відгуками в інтернеті вони однакові.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

існує вірогідність, що розчин з більш дорого сегменту буде очищувати краще, ніж більш дешевий. Але це не означає, що так буде у 100% випадків. Звичайно, якщо Ви будете очищати лінзи не тільки розчином, але і пероксидною системою, це буде більш ефективно, але, зазвичай, у більшості випадків вистачає звичайної очистки мультифункціо­нальним розчином. Тому це виключно Ваше рішення. Якщо Ви відчуваєте, що очистки розчином з більш дешевого сегменту Вам не вистачає, то Ви завжди можете додати очистку пероксидною системою або спробувати інші розчини, як, напримклад, biotrue, який Вам радили.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для того, щоб розпочати користування пероксидними системами, Вам потрібно попередньо проконсультуватись із лікарем а також обов'язково дотримуватись всіх правил використання пероксидних систем! Для очищення лінзи необхідно витримати в розчині вказану в інструкції кількість годин, але ні в якому разі не можна споліскувати в ньому лінзи безпосередньо перед одяганням!

Пероксидні системи - це розчини, їх дезінфікуючі властивості пригнічують шкідливі мікроорганізми і сприяють глибокому очищенню контактних лінз. Основний компонент системи - абсолютно безпечний для здоров'я перекис водню. Пероксидні системи не містять консервантів і не викликають будь-яких алергічних реакцій та подразнень, що є важливим для людей з чутливими очима.

Павел

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, есть ли у этого раствора функция No Rub?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

да, данный продукт это раствор с функцией No Rub (без механической очистки). Приятных покупок!