Розчин Horien 2x 360 ml

Безкоштовний подарунок вартістю до 148 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Розчин для контактних лінз Horien

Horien is a multi-purpose solution designed to care for soft contact lenses. This solution has a pH of 7.4, which is similar to that of human tears. This makes this product suitable for sensitive eyes.
Horien - це багатоцільовий розчин , призначений для догляду за м’якими контактними лінзами. Цей розчин має рН 7,4 , подібний до рівня людських сліз. Це робить цей продукт придатним для чутливих очей.

Як користуватися цим розчином

Виробник заявляє, що за певних умов Horien може використовуватися як“NO RUB" розчин. Це означає, що він очищає лінзи і видаляє домішки без необхідності терти лінзи на долоні до і після носіння. Якщо їх не натирати, лінзи потрібно покласти у контейнер з розчином Horien принаймні на шість годин для досягнення оптимальної дезінфекції..
Однак, як правило, очні фахівці рекомендують розтирати лінзи кінчиками пальців у долоні розчином, оскільки це найефективніший спосіб видалення відкладень. Після натирання лінз їх можна помістити у футляр з деяким розчином для зберігання та подальшої дезінфекції. Виробник Horien заявляє, що при натиранні лінз достатньо принаймні 5 хвилин зберігання.

Ми також пропонуємо розчини Horien в упаковках таких розмірів:

360 мл
500 мл
3x 360 мл

Характеристики - Розчин Horien 2x 360 ml

Виробник: Haichang Contact Lens
Тип розчину: Мультифункціональний
Об'єм: 2x360 ml
Використання після відкриття: 3 місяці
Термін придатності: 6 місяця і більше
Консерванти: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

97%
205 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?