Розчин Gelone 50 ml

72 грн.
80%
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* 30 грн.
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Розчин для контактних лінз Gelone

Беріть цей багатофункціо­нальний розчин Gelone з собою, куди б ви не подорожували. Об'єм розчину 50 мл, що затверджено авіакомпаніями для перевезення, цей зручний розчин ідеально підходить для подорожей, а також для зберігання в сумочці, сумочці для тренажерного залу або де завгодно, де вам потрібні ваші лінзи.

Ця маленька упаковка розчину підійде для будь-яких подорожей (розчин об'ємом 100 ml або меньше дозволено для будь-яких перевезень).

Gelone це мультифункціо­нальний розчин, який пілходить для всіх типів м'яких контактних лінз. Він ефективно очищає лінзи, коли вони не використовуються, а його унікальна формула містить комбінацію дезинфікуючих засобів та гіалуронової кислоти, що забезпечує ніжне зволоження навіть для дуже чутливих очей. Гіалуронова кислота – природна речовина, що забезпечує вологість для комфортного носіння протягом усього дня.

Гіалуронат натрію

Гіалуронат натрію (або гіалуронова кислота) є одним з основних інгредієнтів у розчині Gelone. Ця речовина цілком природна для людського тіла і повністю сумісна з внутрішнім середовищем ока. Вона міститься, наприклад, у склоподібному гуморі або гелеподібній рідині, яка утворює очні яблука.

Excellent hydration

Гіалуронова кислота має унікальну здатність зв'язувати і зберігати велику кількість води, тому розчин Gelone помітно підвищує комфорт та зволоження лінз. Ця чудова речовина також допомагає сприяти регенерації клітин та загоєнню тканин, і, таким чином, може допомогти відновити незначні пошкодження від роздратування очей факторами навколишнього середовища, таких як пил, бруд або смог.

Розчин Gelone також доступний у більшій упаковці 100 ml, 360 ml, або у подвійній упаковці, потрійній упаковці та сімейній упаковці 4 флакони по 360 ml.

Характеристики
Виробник: Soleko
Тип розчину: Мультифункціональний
Термін придатності: 24 місяця і більше
Використання після відкриття: 3 місяці
Об'єм: 50 ml
Містить гіалуронат натрію: Так

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Оксана Попович

Порада: Спробуйте розчин для контактних лінз Gelone 360 ml + 100 ml БЕЗКОШТОВНО коли заходжу- не можку вибрати. як вибрати?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

ця акція, на жаль, вже закінчилась, тому її не можна обрати на сайті.

NOVA POSTA
Top