Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Універсальний путівник кольоровими контактними лінзами

Чи мріяли ви колись спробувати інший колір очей, ніж маєте від природи? Або, можливо, ви просто хочете зробити ваш натуральній колір очей більш насиченим, щоб ваші очі були ще яскравішими? Все це можливо завдяки кольоровим контактним лінзам. Вони бувають з діоптріями, та звичайні, що не коректують зір, недіоптричні. Кольорові недіоптричні лінзи також називають косметичними лінзами. Існує дуже багато різноманітних кольорових контактних лінз, і тому ми приготували для вас зручну інструкцію, яка допоможе вам обрати лінзи, що найкраще підійдуть для ваших очей.

Лінзи для підсилення кольору, непрозорі лінзи чи crazy лінзи?

Оскільки існує декілька різних типів кольорових контактних лінз, ми хочемо пояснити вам всі нюанси, щоб було легше обрати потрібні лінзи. Ваш власний, справжній колір очей, зовнішні фактори, зокрема умови освітлення та вибір одягу, - все це впливає на якість забарвлення очей з кольоровими контактними лінзами. Лінзи для підсилення кольору виглядають найбільш натурально, а непрозорі лінзи забезпечують якісну зміну кольору. І, звичайно ж, у нас є яскраві контактні лінзи, на випадок, якщо вам потрібна цікава зміна образу для вечірки або доповнення до костюму. То ж, давайте розглянемо кожен з цих трьох типів кольорових контактних лінз.

Лінзи для підсилення кольору, щоб підкреслити ваш природний колір очей

Лінзи для підсилення кольору насичують ваше справжне забарвлення очей та роблять його яскравішим. Цей вид контактних лінз можна використовувати для того, щоб змінити свій колір очей на світліший або темніший, але лінзи для підсилення кольору не здатні повністю змінити темний колір очей на світлий. Лінзи для підсилення кольору підійдуть для тих, хто не хоче кардинально міняти колір своїх очей. Контактні лінзи FreshLook Dimensions від alensa.ua є ідеальним рішенням для тих, хто мріє про яскравіший блакитний або зелений колір очей.

Непрозорі контактні лінзи, що повністю змінять ваш натуральний колір очей

Непрозорі контактні лінзи спеціально розроблені для того, щоб повністю змінити ваш натуральний колір очей . Якщо ви хочете повністю змінити забарвлення ваших очей, то вам підійдуть непрозорі контактні лінзи. Наприклад, TopVue Color, FreshLook Colorblends та Air Optix Colors здатні кардинально поміняти колір очей, навіть з темного кольору на світлий.

Кольорові crazy лінзи та карнавальні лінзи для яскравого образу

Ви хочите спробувати щось нереальне? Чи, можливо, вам потрібне яскраве завершення вашого карнавального образу до вечірки? Тоді ви можете обрати з наших getItemLinkPa­rams:592, Crazy лінз}} які також доступні з діоптріями. Здивуйте всіх своїми очима, як у кішки або вампіра! Crazy лінзи також є ідеальними контактними лінзами на Хелловін.

Догляд за кольоровими контактними лінзами

Пам’ятайте, що правила догляду за контактними лінзами стосуються і кольорових лінз. Якщо ви надаєте перевагу зручності одноденних контактних лінз, ми можемо вам запропонувати такі кольорові контактні лінзи, як FreshLook One Day Color та ColourVue Oneday Trublends. Місячні та квартальні лінзи є економнішим варіантом, однак потребують щоденного догляду. Дуже важливо не користуватися контактними лінзами по закінченню їхнього строку придатності.

Якщо ви хочете спробувати себе у новому образі, стати зіркою вечірки або просто зробити ваш день яскравішим та цікавішим, ознайомтесь із великим вибором наших кольорових контактних лінз на alensa.ua.

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?