Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

PureVision 2 for Presbyopia (3 шт.)

1 240 грн. 1 178 грн.
89% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 1.12. Виберіть параметри
Додати до замовлення 352 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
352 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 240 грн. 1 178 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Purevision 2 for Presbyopia

Purevision 2 for Presbyopia, від виробника Bausch and Lomb, місячні контактні лінзи для корекції пресбіопії або далекозорості. Цей очний дефект виникає під час природного старіння людського організму і викликає погане бачення на невеликі відстані.

Матеріал

Лінзи Purevision 2 for Presbyopia виготовлені з силікон-гідрогелевого матеріалу, який забезпечує необхідну прохідність до рогівки ока. Тому виробники схвалюють їх носіння не тільки в денному режимі (з щоденною дезінфекцією), але і в безперервному режимі (без необхідності лінзи знімати з очей). Перед безперервним носінням слід попередньо проконсультуватися з фахівцем.

Комфортне носіння

Спеціально розроблений трьохзоновий дизайн Purevision 2 for Presbyopia покращує зір на всі відстані. Технологія ComfortMoist забезпечує комфортне носіння з моменту першого моргання.

Характеристики - PureVision 2 for Presbyopia (3 шт.)

Виробник: Bausch and Lomb
BC: 8.60
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 3 лінзи
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 130 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 36%
Матеріал лінз: Balafilcon A
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Адидація: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
УФ-фільтр: Ні
Назва продукту: PureVision 2 for Presbyopia
Чи можна спати в лінзах?: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

89%
99 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Александр Лапатанов

Зачем вы удаляете отрицательные отзывы?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

отзывы не удаляем. Ваш отзыв был опубликован. Все отзывы проходят процес модерации, поэтому проходит какое-то время пока отзыв опубликуют. Спасибо за Ваш отзыв.

Александр Лапатанов

Ношу все время контактные линзы -2,25 add +1(последние мои линзы TopVue Air Multifocal),решил попробовать линзы подороже и заказал себе эти-(Purevision 2 for Presbyopia).Хочу поделиться своим мнением:в даль видно на много хуже,вблизи отлично,спать в них нельзя т.к.с утра глаза режет.Я покупал упаковку в которой 3 шт.обратился к продавцу по поводу обмена третьей линзы(которую я не распечатывал),но мне отказали,мотивируя тем что общая коробка была вскрыта,что мне теперь делать с этой линзой я не знаю,выбрасывать жалко все таки 350 грн.Хотя в описании уверяют что можно возвратить линзы если не подошли,не верьте это развод,ни кто вам ничего не поменяет.

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

Александр, спасибо за Ваш отзыв. Нам очень жаль, что эти линзы Вам не подошли. По поводу выбора марки линз всегда рекомендуем обратиться к Вашему врачу, чтобы он определил какая именно марка линз подойдет конкретно в Вашем случае. По поводу возврата оставшихся линз, у нас на сайте указано, что такая гарантия распостраняется только на линзы бренда TopVue. Поэтому о гарантии возврата линз указано тольков описании линз TopVue. На контактные линзы PureVision 2 for Presbyopia такая гарантия не распостраняется и в описании данного товара не написано, что их можно будет вернуть после того, как Вы использовали другие линзы с упаковки.