Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

PureVision 2 for Presbyopia (3 шт.)

1 410 грн. 1 340 грн.
90% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 30.3. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 410 грн. 1 340 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Контактні лінзи Purevision 2 for Presbyopia

Purevision 2 for Presbyopia, від виробника Bausch and Lomb, місячні контактні лінзи для корекції пресбіопії або далекозорості. Цей очний дефект виникає під час природного старіння людського організму і викликає погане бачення на невеликі відстані.

Матеріал

Лінзи Purevision 2 for Presbyopia виготовлені з силікон-гідрогелевого матеріалу, який забезпечує необхідну прохідність до рогівки ока. Тому виробники схвалюють їх носіння не тільки в денному режимі (з щоденною дезінфекцією), але і в безперервному режимі (без необхідності лінзи знімати з очей). Перед безперервним носінням слід попередньо проконсультуватися з фахівцем.

Комфортне носіння

Спеціально розроблений трьохзоновий дизайн Purevision 2 for Presbyopia покращує зір на всі відстані. Технологія ComfortMoist забезпечує комфортне носіння з моменту першого моргання.

Характеристики - PureVision 2 for Presbyopia (3 шт.)

Виробник: Bausch and Lomb
BC: 8.60
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 3 лінзи
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 130 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 36%
Матеріал лінз: Balafilcon A
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Адидація: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
УФ-фільтр: Ні
Назва продукту: PureVision 2 for Presbyopia
Чи можна спати в лінзах?: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

90%
108 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Александр Лапатанов

Зачем вы удаляете отрицательные отзывы?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

отзывы не удаляем. Ваш отзыв был опубликован. Все отзывы проходят процес модерации, поэтому проходит какое-то время пока отзыв опубликуют. Спасибо за Ваш отзыв.

Александр Лапатанов

Ношу все время контактные линзы -2,25 add +1(последние мои линзы TopVue Air Multifocal),решил попробовать линзы подороже и заказал себе эти-(Purevision 2 for Presbyopia).Хочу поделиться своим мнением:в даль видно на много хуже,вблизи отлично,спать в них нельзя т.к.с утра глаза режет.Я покупал упаковку в которой 3 шт.обратился к продавцу по поводу обмена третьей линзы(которую я не распечатывал),но мне отказали,мотивируя тем что общая коробка была вскрыта,что мне теперь делать с этой линзой я не знаю,выбрасывать жалко все таки 350 грн.Хотя в описании уверяют что можно возвратить линзы если не подошли,не верьте это развод,ни кто вам ничего не поменяет.

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

Александр, спасибо за Ваш отзыв. Нам очень жаль, что эти линзы Вам не подошли. По поводу выбора марки линз всегда рекомендуем обратиться к Вашему врачу, чтобы он определил какая именно марка линз подойдет конкретно в Вашем случае. По поводу возврата оставшихся линз, у нас на сайте указано, что такая гарантия распостраняется только на линзы бренда TopVue. Поэтому о гарантии возврата линз указано тольков описании линз TopVue. На контактные линзы PureVision 2 for Presbyopia такая гарантия не распостраняется и в описании данного товара не написано, что их можно будет вернуть после того, как Вы использовали другие линзы с упаковки.