PureVision (1 шт.)

Безкоштовний подарунок вартістю до 189 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи PureVision від виробника Bausch&Lomb - це місячні контактні лінзи для безперервного носіння на оці. PureVision - це новий напрямок у технології виробництва і використання контактних лінз. При виробництві використовується технологія AerGel - комбінація гідрогелю з чудовими гідрофільними властивостями і силікону з високою киснепроникністю, а якісний силікон-гідрогелевий матеріал Batafilcon A дозволяє безперервне носіння лінз протягом 30 днів і 29 ночей без зняття з очей. Поверхня контатних лінз PureVision піддається революційній обробці за допомою технології Performa, після чого вона стає ідеально гладкою і легко змочується. Більш товста середня поверхня і тонкий заокруглений край забезпечують хорошу рухливість і безперервний обмін слізної рідини під лінзою.

З приводу безперервного носіння рекомендуємо консультуватися з контактологом або офтальмологом, керуючись виключно їх вказівками. Контактні лінзи можна також використовувати для звичайного носіння протягом дня. Майже всі варіації лінз PureVision маємо у наявності на складі - інформацію про наявність лінз конкретних параметрів та інформацію про те, коли вони можуть бути надіслані, ви отримаєте одразу після того, як оберете параметри, дата відправки лінз буде написана у полі "Коли відправимо?".

Для контактних лінз PureVision не потрібно купувати розчин для лінз, тому у порівнянні з іншими місячними денними контактними лінзами, яким потрібен розчин, вибір цих лінз є економним. Придатним доповненням до контактних лінз Pure Vision, особливо для безперервного використання, будуть зволожуючі краплі ReNu.

Характеристики
Виробник: Bausch and Lomb
BC: 8.60, 8.30
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 1 лінза
Киснепроникність: 112 Dk/t
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 36%
Матеріал лінз: Balafilcon A
Діоптрії: від -12.00 до +6.00
УФ-фільтр: Ні
Назва продукту: PureVision
Чи можна спати в лінзах?: Так

Відгуки

93%
119 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі (22)

Є запитання стосовно продукту?

Юлія

Це силіко-гідрогелеві контактні лінзи?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

так, це силікон-гідрогелеві контактні лінзи

Сергей Подорога

Беру уже не первый раз и жену подсадил на них, носятся больше чем месяц, хотя понимаю, что так нельзя. Так же хочу написать, что очень хороший сервис, так получилось, что свою посылку я не смог во время забрать (был на море), позвонил менеджеру он сказал ничего страшного сделайте еще заказ, даже оперативно вернул мне скидку, которую я потратил на тот заказ который не смог забрать. Заказал на сумму свыше 400грн за доставку и возврат денег ничего не платил

Ольга

Линзы - супер! Я носила месячные линзы целый год (каюсь). Но это из-за того, что мне было комфортно. Знаю, что так белать нельзя.

Катерина Бесараб

якщо в мене кривизна 8.4, то краще підібрати інші? чивзяти 8.3

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня, радимо вам проконсультуватися з вашим лікарем-офтальмологом, адже навіть невеличке відхилення в параметрах лінз може повпливати на те, чи підійдуть вам ці лінзи. Лінзи різних марок, але з одинаковими основними параметрами також відрізняються, тому перед переходом на нові лінзи потрібно відвідати лікаря-офтальмолога для отримання рекомендацій. В сучасній офтальмології відхилення кривизни на 0.2 здебільшого вважається не критичним, але кожен випадок індивідуальний.

Вася

Допоможіть будь-ласка. В мене лінзи: PWR -3.25 BC 8.7 DIA 14.5 CYL -1.25 AX 180 Які параметри мені вказати?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

якщо вам ваш лікар видав такий рецепт для лінз, то це означає, що вам потрібні торичні лінзи, а не звичайні сферичні лінзи. Звичайні PureVision - це сферичні лінзи, які не призначені для корекції астигматизму.

PWR - діоптрії, BC - кривизна, DIA - діаметр, CYL - циліндр, AX - вісь.

Сергей Подорога

Хорошие линзы. Ношу даже немного больше месяца. Я новичек в линзах и эти одевать легче чем те которые я брал до этого

Юлiя Вознюк

Дякую,хорошi лiнзи,все сподобалось

Зіна

Хочу купити, але не знаю, які крписніші

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

якщо не можете обрати яка марка лінз Вам підійде, рекомендуємо проконсультуватись з цього приводу з Вашим лікарем-офтальмологом. Фахівець зможе підібрати потрібні лінзи, оглянувши Ваші очі.

Елена Маслова

А на мои вопросы, ответов нет. Интересно почему? ????

Відповідь:

info@alensa.ua

Здравствуйте, Елена!

Цена изменилась в соответсвии с подорожанием линз со стороны производителя, на которую мы не можем повлиять. Надеемся на понимание.

Лена

Очень нравятся.

Лена

Так обрадовалась что на вашем сайте нашла свои любимые линзы по приемленной цене. Теперь опять расстроилась. (

Юлія Мартинчик

Добрий вечір. Написано, що розчин для лінз PureVision не потрібно. Скажіть , будь ласка як за ними доглядати, якщо знімати їх наніч?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

існує два способи використання контактних лінз PureVision:

  1. звичайне використання зі зніманням на ніч, у такому випадку потріден класичний догляд за місячними контактними лінзами, з використанням розчину.
  2. безперервне використання, не змінати на ніч. Тільки у такому випалку розчин не потрібен. Але з приводу безперервного носіння рекомендуємо консультуватися з офтальмологом, керуючись виключно їх вказівками.

Аня

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо я користуюся лінзами Optima FW (кривизна 8,70) чи можна почати користуватися PureVision (кривизна 8,60). Дякую за відповідь.

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

рекомендуємо попередньо проконсультуватись з Вашим лікарем офтальмологом стосовно зміни марки лінз, особливо у випадках, коли параметри відрізняються.

Оксана

Добрый день. Меня интересуют способы оплаты. Возможен ли наложенный платёж?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

да, конечно. Все посылки отправляем только наложенным платежом.

Ксения

Спасибо, получила посылку. Хорошие линзы, спасибо.

Ірина Нужненко

Почему нет характеристик в описании?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

характеристики можете посмотреть на странице полноразмерной упаковки линз здесь PureVision (6 шт.).

Ірина Михайленко

Чому вони мають таку ціну? Закінчується термін придатності?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

ні, термін придатності не закінчується. Інтернет-магазин Alensa.ua являється частиною великої європейської мережі Alensa (www.alensa.eu), яка має інтернет-магазини у 28 країнах. Компанія має величезні складові запаси і, завдяки дуже великим оптовим закупкам для для магазинів у 28 країнах та відсутності потреби в утриманні магазинів оптики, має можливість мати конкурентоспроможні ціни, які гарантують хорошу економію для кінцевого споживача.

Олексій

Давно ними користуюсь, старі перевірені лінзи ))

Яна

Напишіть будь ласка як в параметрах вибрати -6,00 -2,25×160

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

лінзи PureVision Вам не підійдуть, так як параметри, які Ви написали, це параметри торичних контактних лінз. Всі наші торичні контактні лінзи Ви можете побачити тут: https://www.alensa.ua/…i-linzi.html

Діоптрії: –6,00, циліндр: –2,25, вісь: 160

Яна

Напишіть будь ласка як в параметрах вибрати -6,00 -2,25×160

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

лінзи PureVision Вам не підійдуть, так як параметри, які Ви написали, це параметри торичних контактних лінз. Всі наші торичні контактні лінзи Ви можете побачити тут: https://www.alensa.ua/…i-linzi.html

Діоптрії: –6,00, циліндр: –2,25, вісь: 160

ярослава Димар

яка різниця між лінзами пур віжин і пур віжн 2?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

контактні лінзи Purevision 2 це оновлена модель контактних лінз Purevision. Вони відрізняються товщиною (лінзи нової моделі тонкіші) а також і проникність кисню у нової моделі краща.

ярослава

А можна без консультації лікаря носити лінзи безперервного носіння ? Чи можна в разі яких -небудь незручностей , знімати їх перед сном?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

з приводу безперервного носіння рекомендуємо все ж таки консультуватися з Вашим лікарем-офтальмологом, керуючись виключно його вказівками. Лікар має зробити огляд та зможе прийняти рішення конкретно для Вашого випадку.