Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Proclear Sphere (6 шт.)

720 грн. 684 грн.
96% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
Додати до замовлення 352 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
352 грн.
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
720 грн. 684 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Proclear Sphere

Високий вміст вологи

Proclear Sphere дуже комфортні завдяки високому вмісту води (62%) і низькій товщині в центрі. Оскільки у випадку гідрогелевих лінз переносником кисню до рогівки є саме вода, яка в них знаходиться, Proclear Sphere забезпечують відносно високе серед гідрогелів проникнення кисню. Proclear Sphere призначені для денного носіння з місячним циклом заміни.

Через високий вологовміст і тонкість, лінзи Proclear Sphere мають один недолік - крихкість. Тому при маніпуляціях потрібна максимальна обережність.

Контактні лінзи Proclear Sphere можна придбати поштучно або упаковку.

Після змін, котрі впровадив виробних даних контактних лінз, вони виготовляються з використанням матеріалу Omafilcon B замість старого матеріалу Omafilcon A.

Характеристики - Proclear Sphere (6 шт.)

Виробник: CooperVision
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Киснепроникність: 42 Dk/t
Вміст води: 62%
Діоптрії: від -20.00 до +20.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Матеріал лінз: Omafilcon B
Назва продукту: Proclear Compatibles Sphere
Медичний виріб: Так

Відгуки

96%
462 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (8)

Є запитання стосовно продукту?
Володимир

Не рекомендую,чувство туманности в глазах по краям,там где покрашены

Екатерина

Ношу линзы более 15 лет.эти совершенно не подошли.после использования около недели в режиме дневного ношения-уже через пару часов ощущение песка в глазах .не рекомендую эти линзы.но все индивидуально

Катерина

Обирала ці лінзи сама, після невдалого знайомства з Air Optix. Дані контактні лінзи дуже тонкі та м'які, але, на жаль, вони також мені не підійшли - постійно "їздили" по оці, що завдавало значного дискомфорту. Тому з упаковки, що містить 6 шт, у мене залишилися не використаними 4 шт.

Юлия Дубровская

Proclear Sphere (6 шт.) диоптрия +14, возможно появление? Сейчас пишет нет в наличии.

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

да, появление возможно. Вы можете сделать заказ по данным линзам несмотря на то, что их нет в наличии, в таком случаи они будут дозаказаны у производителя.

Юлия

Замечательные контактные линзы в соотношении цена/качество - идеальны. Лучше наверно только Biofinity XR, но цена их отбивает всё желание попробовать.

Вікторія Денисенко

Доброго дня! Мені не всі лінзи підходять. А тут - одразу 6. Раптом не підійдуть... Чи не можна купити 2 шт. для проби?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

на жаль, ні. Дані лінзи продаємо тільки в оригінальних упаковках від виробника по 6 шт, поштучно не продаємо.

Наташа

Proclear Sphere (6 шт.) - тонкие, легкие - их вообще не чувствую в глазах, даже вечером. Как-то днем заснула в линзах, проснулась и забыла, что на мне линзы - ни помутнения, ни сухости! В моем рейтинге они № 1!

Олександр Мирончук

Доброго дня, в мене досить сухі очі, я прочитав, що контактні лінзи proclear compatibles sphere підходять для мого випадку. Чи є ще якісь хороші варіанти контактних лінз для сухих очей чи це найкращий варіант?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

так, контактні лінзи Proclear Compatibles Sphere дійсно добре підходять для сухих очей завдяки високому вмісту води (62%) та високому (серед гідрогелів) проникненню кисню. Ви можете порівняти ці показники з усіма іншими контактними лінзами у нашому інтернет-магазині. Також можете звернути Вашу вагу на контактні лінзи TopVue Monthly Plus,котрі також відрізняються високим вмістом води для максимального комфорту.