Будь ласка, зверніть увагу, що ми знаходимось не в Україні! Ми відправляємо замовлення з Чехії вчасно! Але оскільки більшість контрольних пунктів на західному кордоні закрито, можуть виникнути затримки всіх доставок з Євросоюзу, так як на відкритих контрольних пунктах виникають черги! Радимо замовляти заздалегідь!

Proclear 1 Day multifocal (30 шт.)

985 грн.
90%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? середа 5.8.

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
Meest Express
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
985 грн.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн

Контактні лінзи Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifocal – це одноденні мультифокальні лінзи від компаніі CooperVision. Вони призначені для корекції пресбіопії (вікової далекозорості) і усувають відчуття сухості очей. Оптична конструкція лінз дозволяє оку інстинктивно знайти зону, яка забезпечує оптимальне фокусування. Поступовий перехід зон забезпечує ясне і чітке бачення без загострення уваги на кожній ситуації.

Чіткий і ясний погляд на всі відстані

Proclear 1 Day multifocal є зручним рішенням для корекції зору в будь-якій ситуації – під час водіння, читання або роботи за комп'ютером. Вони забезпечують чітке бачення на всі відстані, так само як і з діоптричними окулярами.

Комфортний та здоровий спосіб носіння

Proclear 1 Day multifocal приносять один із самих здорових і найбільш комфортних способів використання контактних лінз. Використану пару в кінці дня потрібно викинути і на другий день замінити новою. Цей спосіб носіння насамперед оцінять люди, які страждають алергією або всі ті, хто не має часу на правильний догляд за лінзами.

Зволожуюча технологія PC

Основою технології РС є гідрофільна (зв'язує воду) речовина фосфорілхолін, яка є сумісною з внутрішнім середовищем людського організму. Вода приєднана до поверхні лінзи і запобігається її випаровування. На поверхні лінзи утворюється захисний шар, який запобігає накопиченню відкладень і забезпечує почуття комфорту протягом усього часу носіння.
Характеристики
Виробник: CooperVision
Назва продукту: Proclear 1 Day Multifocal
BC: 8.70
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 37 Dk/t
Вміст води: 60%
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Адидація: HI (MAX ADD +2.50)
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Матеріал лінз: Omafilcon A

Відгуки

90%
Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?

Что значит МF.

Светлана Ивановна

Что значит адидация MF?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

це спеціальне вимірювання адидації для Proclear 1 Day Multifocal. Щодо цих лінз потрібно отримати рекомендацію від лікаря-офтальмолога.

Коментар:

Геннадий

А что за адидация MF ?

NOVA POSTA Meest Express