Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Proclear 1 Day multifocal (30 шт.)

1 240 грн. 1 178 грн.
93% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 7.2. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 240 грн. 1 178 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifocal - це одноденні мультифокальні лінзи від компаніі CooperVision. Вони призначені для корекції пресбіопії (вікової далекозорості) і усувають відчуття сухості очей. Оптична конструкція лінз дозволяє оку інстинктивно знайти зону, яка забезпечує оптимальне фокусування. Поступовий перехід зон забезпечує ясне і чітке бачення без загострення уваги на кожній ситуації.

Чіткий і ясний погляд на всі відстані

Proclear 1 Day multifocal є зручним рішенням для корекції зору в будь-якій ситуації - під час водіння, читання або роботи за комп'ютером. Вони забезпечують чітке бачення на всі відстані, так само як і з діоптричними окулярами.

Комфортний та здоровий спосіб носіння

Proclear 1 Day multifocal приносять один із самих здорових і найбільш комфортних способів використання контактних лінз. Використану пару в кінці дня потрібно викинути і на другий день замінити новою. Цей спосіб носіння насамперед оцінять люди, які страждають алергією або всі ті, хто не має часу на правильний догляд за лінзами.

Зволожуюча технологія PC

Основою технології РС є гідрофільна (зв'язує воду) речовина фосфорілхолін, яка є сумісною з внутрішнім середовищем людського організму. Вода приєднана до поверхні лінзи і запобігається її випаровування. На поверхні лінзи утворюється захисний шар, який запобігає накопиченню відкладень і забезпечує почуття комфорту протягом усього часу носіння.

Характеристики - Proclear 1 Day multifocal (30 шт.)

Виробник: CooperVision
Назва продукту: Proclear 1 Day Multifocal
BC: 8.70
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 37 Dk/t
Вміст води: 60%
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Адидація: HI (MAX ADD +2.50)
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Матеріал лінз: Omafilcon A
Медичний виріб: Так

Відгуки

93%
104 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Светлана Ивановна

Что значит адидация MF?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

це спеціальне вимірювання адидації для Proclear 1 Day Multifocal. Щодо цих лінз потрібно отримати рекомендацію від лікаря-офтальмолога.

Геннадий

А что за адидация MF ?