Proclear 1 Day (30 шт.)

Безкоштовний подарунок вартістю до 349 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Характеристики - Proclear 1 Day (30 шт.)

Виробник: CooperVision
BC: 8.70
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 28 Dk/t
Вміст води: 60%
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Матеріал лінз: Omafilcon A
Назва продукту: Proclear 1 Day
Медичний виріб: Так

Відгуки

97%
389 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (5)

Є запитання стосовно продукту?
Ірина Рупа

Ношу місячні біофініті протягом кількох років щодня. Чи підійдуть одноденні лінзи для щоденного носіння?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Дякуємо за довіру. На це питання точно може відповісти лише лікар. Оскільки і щоденні лінзи можуть підійти не всім, хоч і той самий вироник, що і Biofinity. А в Proclear 1 Day трохи відрізняються параметрикри кривизни та діаметру. Для когось така різниця незначна, для інших користувачів значна. Також різний матеріал. Тому для підбору зоденних лінз треба уточнити в лікаря - можливо , що підійдуть і дані лінзи, а , можливо, якісь інші щоденні.

Еліна

Люблю фірму Cooper Vision, якісні лінзи виробляють на мій погляд. Сподобалось, що ці лінзи дуже тоненькі, очі не сльозяться від контактних лінз і не сохнуть. Доставка була до Луцька 4 робочих дня.

Александра

Отзывы на контактные линзы proclear 1-day встречала доволи противоречивые, но все таки решилась попробовать, меня только порадовали, лучший вариант за последние 7 лет! Магазин тоже на уровне, если бы еще доставку немного быстрее, вообще супер! Есть подарки, бонусы, осталась довольна в общем )))

Владимир

С утра надеваешь, вечером выкидываешь - и ни каких проблем. Растворы, контейнеры, капли и прочяя ерунда вообще не нужны. Раньше пользовался двухнедельными линзами, но теперь точно решил, что эти намного удобнее. контактные линзы proclear 1-day покупал упаковку 30 шт

Вікторія

Дуже м'які контактні лінзи. Пробувала інші варіанти, але вони не такі зручні. Раджу спробувати, ношу їх із задоволенням, взагалі не відчуваються на очах!!!