Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!
TopVue Daily
TopVue Daily logo

Доступні щоденні контактні лінзи, яка залишаються вологими та зручними

Насолоджуйтесь зручними лінзами в обробці за допомогою Radial Edge та AQUAMAX технологій

Переваги TopVue Daily

Висока зволоженість

Вміст води TopVue Daily становить 58%, завдяки чому вони комфортно вологі протягом дня.

Гіалуронат натрію + PEG

Ці лінзи покращені гіалуронатом натрію та зволожуючим агентом PEG (поліетиленгл­іколь), які одночасно додають лінзі додаткову вологу та комфорт.

Технологія Radial Edge

Технологія Radial Edge гарантує, що ці лінзи мають ультратонкі краї, які забезпечують кращий комфорт протягом дня.

УФ-фільтр

TopVue Daily забезпечують захист від УФ-променів та поглинають шкідливі UVA та UVB випромінювання. Просто переконайтесь, що Ви захищаєте свої очі!

Порівняйте

Нижче порівняйте властивості Ваших поточних лінз із властивостями TopVue Daily, спочатку вибираючи виробника, а потім вказуючи точний продукт, яким зараз користуєтесь.

TOPVUE DAILY
TopVue TopVue Daily

Оберіть свої лінзи

Замовляйте TopVue Daily зараз