Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!
TopVue Air
TopVue Air logo

Щомісячні лінзи, які фокусуються на здоровому забезпеченні киснем та значній кількості вологи.

Насолоджуйтесь доступними щомісячними лінзами з вмістом гіалуронату натрію для максимального комфорту

Висока зволоженість

Вміст води TopVue Air становить 45%, завдяки чому вони комфортно вологі протягом дня.

Високий вміст кисню

Силікон-гідрогелевий матеріал передає значну кількість кисню до рогівки, підтримуючи здоров'я очей та їх оптимальний комфорт.

Гіалуронат натрію

Ці лінзи запаковані у розчин, що містить гіалуронат натрію - природне мастило, яке додає лінзі додаткову вологу та комфорт

Широкий діапазон параметрів

TopVue Air містить широкий спектр параметрів як для короткозорості, так і для далекозорості.

Порівняйте

Нижче порівняйте властивості Ваших поточних лінз із властивостями TopVue Air спочатку вибираючи виробника, а потім вказуючи точний продукт, яким зараз користуєтесь.

TOPVUE AIR
TopVue TopVue Air

Оберіть свої лінзи

Замовляйте TopVue Air