Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Подарунковий ваучер на суму 1 500 грн.

1 500 грн.
Ми надішлемо вам подарунковий ваучер електронною поштою. Ви не отримаєте його фізично поштою. Подарунковий сертифікат дійсний протягом 24 місяців з дати покупки.
Коли надішлемо зі складу у Чехії? 1 шт. понеділок 30.1. Виберіть параметри
1 500 грн.

Подарунковий ваучер

Ви бажаєте зробити практичний подарунок, як оправи, сонцезахисні окуляри, контактні лінзи чи засоби для догляду за очима? Наш подарунковий ваучер для Вас! Ідеальний спосіб порадувати когось.

Як це працює?

  • Ви отримаєте подарунковий ваучер в електронному вигляді безпосередньо на свою електронну скриньку у форматі PDF після оплати замовлення. Ви можете роздрукувати ваучер, вставити його в конверт і миттєво матимете подарунок для своїх близьких.
  • Кожен ваучер має власний спеціальний код, який потрібно ввести в поле коду знижки під час використання ваучера.
  • Ваучер можна використовувати для покупок у нашому електронному магазині, будь-яких товарів чи послуг. Його можна викупити лише в повному обсязі або відшкодувати суму, на яку покупка перевищує вартість подарункового ваучера. Ваучер не можна обміняти на гроші.
  • Подарунковий ваучер дійсний протягом 24 місяців.
Попередження:
Ваучер можна оплатити лише безготівковим розрахунком, а не післяплатою або кредитом клієнта. Невикористаний подарунковий ваучер не можна обміняти на інший подарунковий ваучер та компенсувати будь-яким іншим способом.

Всі варіанти цього продукту:

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?