Очний спрей LAIM Moisture 15 ml

325 грн.
100%
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* 30 грн.
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Очний спрей LAIM Moisture

LAIM Moisture стабілізує ліпідний шар слізної плівки, сприяє зволоженню і створює комфорт при носінні гідрогелевих і силікон-гідрогелевих контактних лінз.

Для кого призначений спрей?

Препарат призначений для всіх користувачів контактних лінз. Крім того, він використовується для лікування синдрому сухого ока і при недостатньому утворенні ліпідного шару слізної плівки. Препарат містить унікальний лубрикант гіалуронат натрію, а завдяки екстракту ромашки приємно пахне.

Сучасна технологія застосування

Очний спрей LAIM Moisture не капає, а розпиляється на поверхню закритої повіки. Завдяки сучасній технології, заснованій на транспортних властивостях ліпосом, активні компоненти LAIM Moisture проникають в око крізь закриту повіку.

Застосування

Закрити очі з надітими контактними лінзами і розпилити спрей з відстані 10 см. У разі неводостійкого макіяжу наносити препарат з відстані 20 см.

Тривале застосування

Завдяки революційній технології, що використовує атомізатор з антибактеріальним фільтром, можна використовувати після розкриття упаковки до закінчення терміну придатності виробу. Термін придатності LAIM Moisture в 3,5 рази довший, ніж аналогічні конкурентні вироби.

Якщо ви застосовуєте очні краплі нерегулярно і користуєтеся ними тривалий час, немає необхідності викидати практично повну упаковку препарату з тієї причини, що відкрили її декілька тижнів тому.
Характеристики
Виробник: Schalcon
Об'єм: 15 ml
Використання після відкриття: 6 місяців
Термін придатності: 6 місяця і більше
Містить гіалуронат натрію: Так

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (4)

Є запитання стосовно продукту?

как можно использовать? можно ли капать при одетой линзе на глаз или лучше линзы снять а потом капать?

СТАНИСЛАВ БАБУШКО

как можно использовать? можно ли капать при одетой линзе на глаз или лучше линзы снять а потом капать?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

можно капать при одетой линзе, а точнее распылять спрей.

Коментар:

Микола

Непоганий продукт, але ніяких надприродніх властивостей не помітив. Зволожує як і звичайні краплі. Магазину дякую за хороші акції.

Коментар:

Нинель

Спрей супер!!! Испробовала практически все марки капель, но ничего не было так комфортно как этот спрей, теперь всегда ношу с собой.

Коментар:

Машко Вероніка

Було дуже цікаво спробувати спрей для очей замість крапель. Дуже зручно як на мене, очі під час роботи за комп'ютером зволожує досить непогано. Сервісом магазину також задоволена, дуже інформаційно все розповіли!

NOVA POSTA
Top