Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Очні краплі Systane Balance 10 ml

500 грн. 475 грн.
94% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 3.4. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
500 грн. 475 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Очні краплі Systane Balance

Ці очні краплі не можна використовувати під час носіння контактних лінз.
Зволожуючі очні краплі Systane це стерильний препарат, що містить рідкий парафін, пропіленгліколь, гідроксипропил-гуар, дімірістоіл фосфатидилгліцерин, поліетиленгліколь-2000-стеарат, сорбітантрістеарат, борну кислоту, сорбіт, динатрій-едетат, консервант POLYQUAD (поліквадіум-хлорид) 0,001%.

Застосування

SYSTANE BALANCE представляє спосіб лікування сухого ока, забезпечуючи тимчасове полегшення від печіння і подразнення, які викликають сухість ока.

Інструкція по застосуванню

Препарат SYSTANE BALANCE можна використовувати протягом цілого дня по мірі необхідності. Вони можуть бути використані для лікування сухого ока, спричиненого носінням контактних лінз, закапуванням крапель перед одяганням і після зняття лінз. Закапайте краплі в очі і моргніть.

Попередження:

Перед замовленням даного продукту рекомендується консультація лікаря-офтальмолога. Тільки для зовнішнього застосування. Не використовуйте, якщо цей продукт змінює колір, якщо ви чутливі до будь-якого інгредієнта цього продукту. Перестаньте користуватися і зверніться до лікаря, якщо:
- ви відчуваєте біль в очах
- відбуваються зміни в зорі
- почервоніння або подразнення очей погіршується, зберігається або триває більше 72 годин.

Характеристики - Очні краплі Systane Balance 10 ml

Виробник: Alcon
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 6 місяців
Можна використовувати з контактними лінзами: Ні
Консерванти: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

94%
44 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Юлія

Користуюсь цими краплями, за рекомендацією лікаря, більше року, поки що кращі краплі з усіх, я забула що таке сухість, дискомфорт, відчуття чужорідного тіла, почервоніння очей при носінні контактних лінз. Разом з лінзами Dailies Total 1 це взагалі супер тандем!

Анонім

Купила дані краплі, а від них печуть очі! Капнула на палець, то ці каплі білі як молоко! Не дивно, що мені не тільки запекло в очах, а й помутніло після цих крапель. Раніше брала інші, дешевші краплі, то все було нормально. А це дорогі краплі і користуватися неможливо!