Очні краплі OPTIVE 10 ml

362 грн.
100%
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* 30 грн.
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Очні краплі OPTIVE

Препарат Optive 10 ml виготовлений з використанням нової технології, що забезпечує тривалий комфорт у пацієнтів, що страждають синдромом сухого ока (печіння, відчуття піску в очах, відчуття тиску і сухості). В даний час цей синдром є дуже поширеною проблемою, пов'язаною з ушкодженням слізної плівки, що утворює захисний зволожуючий шар на поверхні ока.

Проблеми з сухістю очей найчастіше зустрічаються у людей, які тривало працюють за комп'ютером, дивляться телевізор, знаходяться в кондиціонованих приміщеннях, часто подорожують в автомобілі або літаку, піддаються впливу пилу, пилку або сигаретного диму.

Нова технологія заснована на зволоженні і т. зв. осмотичному захисті, багаторазовому зволоженні епітелію рогової оболонки. Сльози лише поповнюють слізну плівку. Optive не тільки її поповнює, а й регенерує клітини епітелію рогівки, що значно покращує стан поверхні ока і переносимість контактних лінз.

Основними діючими компонентами в новому препараті Optive є карбокісметіл­целлюлоза 0,5% (запатентована молекула компанії ALLERGAN) і 0,9%-й гліцерин, які зволожують поверхню очей, виконуючи функцію мастила. Речовини L-карнітин та ерітрол проникають в зневоднені клітини поверхні ока, стимулюють їх метаболізм і відновлюють вміст вологи.

Одним з найбільш важливих факторів при виборі штучних сліз є консервант, який сам по собі може викликати сухість очей.

Новий препарат Optive (як і Refresh) містить запатентований захисний комплекс PURITE®, який після закапування і впливу світла миттєво розпадається на природні компоненти слізної плівки (воду і хлорид натрію) і тому порівнюється з препаратами, що не містять консервантів.

Переваги для клієнтів з синдромом сухих очей:

  • – можна використовувати до 6 місяців після відкриття флакона;
  • – можна застосовувати і при одягнутих контактних лінзах будь-якого типу;
  • – нова технологія зволоження і осмотичний захист дозволяють зменшити частоту застосування;
  • – завдяки захисній речовині PURITE ® не дратує очі і веде себе як препарат, який не містить консервантів.OPTIVE підтримує поверхню ока в здоровому стані. Особливо важливо те, що після застосування Optive настає миттєве полегшення і зникнення симптомів сухого ока, що зберігаються тривалий час! Очні краплі OPTIVE приносять миттєве полегшення і комфорт, замінюють власні сльози і створюють штучну плівку, яка захищає від впливу несприятливих для очей умов, таких як смог, вітер, кондиціоновані приміщення, робота перед монітором.

Характеристики
Виробник: Allergan
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 6 місяців
Термін придатності: 6 місяця і більше

Відгуки (2)

Поставте оцінку продукту
100%
100%
Михайло Гнатків

Це накращий варіант при синдромі сухих очей ! Перепробував багато різних варіантів, але зупинився на цьому. Зволожують і відразу надають полегшення на тривалий час( інші навіть близько стільки не протягують). Своїх грошей явно коштує. Краще заплатити і взяти якісний продукт, чим користуватись водичкою у флаконі.

Оцінки немає
Катя

Ношу линзы, работа с компьютером, в помещении - кондиционер. Капли для глаз от усталости и сухости глаз Оптиве устранили проблему на оценку 5. Попробуйте, всем советую, у кого такая проблема, как у меня.

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Людмила

Мої улюблені, та й інші не підходять. Довго не могла купити в Україні, добре, що є можливість придбати тут.

Коментар:

Катя

Ношу линзы, работа с компьютером, в помещении - кондиционер. Капли для глаз от усталости и сухости глаз Оптиве устранили проблему на оценку 5. Попробуйте, всем советую, у кого такая проблема, как у меня.

NOVA POSTA
Top