Очні краплі HYLO-COMOD 10 ml

344 грн.
80%
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* 30 грн.
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Очні краплі HYLO-COMOD

Незаперечною перевагою крапель HYLO-COMOD є система дозування (COMOD – COntinuous MOnoDose-System), яка виключає ризик контамінації вмісту флакона. Крім того, COMOD забезпечує економію препарату завдяки точності дозування, що виключає вплив на розмір краплі.

Очні краплі HYLO-COMOD містять гіалуронову кислоту – речовину, природну для організму. Вона міститься, наприклад, в суглобовій рідині і склоподібному тілі. Ця речовина має здатність створювати рівномірну, стабільну і плівку яка тривалий час зберігається на поверхні ока і не впливає на зір. В результаті поверхня очей надовго захищена від висихання і подразнення.

Носіння контактних лінз (як жорстких, так і м'яких) при використанні очних крапель HYLO-COMOD стає більш приємним, не відбувається утворення відкладень на їх поверхні, що робить використання лінз більш гігієнічним.

HYLO-COMOD надає дуже ефективну допомогу при відчуттях тиску, печіння і сухості в очах. Найбільшою перевагою очних крапель HYLO-COMOD полягає в тому, що вони не містять консервантів і тому добре переносяться навіть при тривалому використанні.

Використайте продукт протягом 6 місяців після відкриття флакону.

Характеристики
Виробник: Ursapharm
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 6 місяців
Термін придатності: 6 місяця і більше
Містить гіалуронат натрію: Так

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?
NOVA POSTA
Top