Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Процес замовлення призупинено до подальшого повідомлення

Шановні клієнти! Ми надсилаємо Вам продукцію зі складу, який розташований в Чеській Республіці. Відправлення посилок здійснюється в рамках міжнародного поштового відправлення. Сума замовлення не повинна перевищувати 5 565 грн*.

Згідно з митними правилами України, всі посилки, ринкова вартість яких перевищує 150 євро, підлягають розмитненню, і, відповідно, сплаті відповідних податків отримувачем. Враховуючи вищезазначене, ми встановили ліміт вартості замовлення.

Якщо бажаєте замовити на більшу суму - будь ласка, оформіть декілька замовлень. Ми надішлемо їх з інтервалом у 5 робочих днів

*Зазначена сума вказана без врахування знижки. Кінцева сума ліміту, з врахуванням знижок, становить 5300 грн.