Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Процес замовлення призупинено до подальшого повідомлення

Шановні клієнти! Ми надсилаємо Вам продукцію зі складу, який розташований в Чеській Республіці. Відправлення посилок здійснюється в рамках міжнародного поштового відправлення. Сума замовлення не повинна перевищувати 5 565 грн*.

Згідно з митними правилами України, всі посилки, ринкова вартість яких перевищує 150 євро, підлягають розмитненню, і, відповідно, сплаті відповідних податків отримувачем. Враховуючи вищезазначене, ми встановили ліміт вартості замовлення.

Якщо бажаєте замовити на більшу суму - будь ласка, оформіть декілька замовлень. Ми надішлемо їх з інтервалом у 5 робочих днів

*Зазначена сума вказана без врахування знижки. Кінцева сума ліміту, з врахуванням знижок, становить 5300 грн.