Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

MyDay daily disposable multifocal (30 лінз)

1 040 грн. 988 грн.
94% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 7.2. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 040 грн. 988 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

MyDay daily disposable multifocal контактні лінзи

MyDay daily disposable multifocal -це силікон-гідрогелеві контактні лінзи з щоденним графіком заміни, розроблені CooperVision для корекції пресбіопії. Ці лінзи вважаються надзвичайно зручними і ідеально підходять для 98% усіх користувачів, яким їх рекомендував фахівець з догляду за очима.

Інноваційні технології та унікальні властивості

Ці лінзи забезпечують ідеальну корекцію зору завдяки інноваційній Binocular Progressive System™ від CooperVision®, яка є унікальною мультифокальною системою з 3-ми додаваннями, яка забезпечує чітке бачення на відстані, поблизу та між ними. Він розроблений, щоб допомогти новим особам, які мають пресбіопію, швидко та ефективно адаптуватися до мультифокальних лінз, а також пропонує оптимальну гостроту зору на будь-якій відстані, навіть якщо ваша пресбіопія, ваш рецепт і ваше потреби змінюються.

Coopervision aquaform technology icon MyDay daily disposable multifocal особливість Aquaform® Technology. Ця інноваційна технологія унікальним чином поєднує матеріали та затримує воду в лінзі. Забезпечує високу проникність кисню, зберігаючи лінзи вологими, м’якими та гнучкими з вмістом води 54%.

Coopervision high oxygen transmissibility icon MyDay містить високопроникний матеріал з проникністю кисню 100 Dk/t, який передає багато кисню до ока, щоб очі були чистими, білими протягом усього дня.

UV protection icon Щоденні мультифокальні лінзи MyDay містять УФ-фільтр, який блокує до 85% UVA і 96% випромінювання UVB. Однак контактні лінзи покривають лише невелику частину очного яблука, і для повного захисту слід завжди носити сонцезахисні окуляри.

Характеристики - MyDay daily disposable multifocal (30 лінз)

Виробник: CooperVision
BC: 8.40
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Киснепроникність: 100 Dk/t
Термін придатності: 12 місяця і більше
Вміст води: 54%
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Адидація: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Назва продукту: MyDay daily disposable multifocal
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Матеріал лінз: Stenfilcon A
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

94%
29 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?