Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

MyDay daily disposable (30 шт.)

1 110 грн. 1 055 грн.
97% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 1.12. Виберіть параметри

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 110 грн. 1 055 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

MyDay daily disposable одноденні контактні лінзи

MyDay daily disposable є одноденними силікон-гідрогелевими контактними лінзами виробництва CooperVision. MyDay daily disposable забезпечують оптимальну проникність кисню, природну змочуваність і пропонують користувачам здорове та легке використання. Ця упаковка містить 30 лінз.

Coopervision aquaform технологія значок MyDay є особливими технологією Aquaform® Technology. Ця інноваційна технологія унікальним чином поєднує матеріали та замикає воду в лінзі Aquaform® забезпечує високу проникність кисню, зберігаючи лінзи вологими, м’якими і гнучкими.

Coopervision значок високої киснепроникності MyDay включає в себе вдосконалений асферичний дизайн лінз із гладкою поверхнею та закругленим краєм для природності відчуттів, а також високодихаючий матеріал, який передає більше кисню до ока для чіткого вигляду та білизни очних яблук.

UV захист значок Ці лінзи містять УФ-фільтр, що захищає очі від шкідливих УФ-променів, які потенційно можуть спричинити пошкодження очей. Однак, оскільки контактні лінзи покривають лише частину очного яблука, все ж рекомендується носити сонцезахисні окуляри, щоб захистити всю область очей.


Цей продукт також доступний в упаковках 90 лінз.

Характеристики - MyDay daily disposable (30 шт.)

Виробник: CooperVision
BC: 8.40
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Киснепроникність: 100 Dk/t
Термін придатності: 12 місяця і більше
Вміст води: 54%
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Назва продукту: MyDay daily disposable
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Матеріал лінз: Stenfilcon A
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

97%
155 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Христина

Добрый день. Подскажите, подойдут ли мне эти линзы с кривизной 8.4 если на данный момент я ношу 8.6 и 8.5 Это не особо большое отклонение?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Это достаточно большое отклонение, поэтому необходимо проконсультир­оваться с врачом, так как такая разницы переносится всеми индивидуально.

Александр

Здравствуйте, линзы Myday daily disposable сферические или асферические?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

контактные линзы MyDay daily disposable это сферические линзы.